2726
اره من با وجود تنبلی تخمدان باردار شدم  اونم بدونم درمان

پریودتون نا منظم بود؟

چن سال بود تنبلی داشتین؟

از خودم برات بگم🥲اینکه معروفم به دعا کردن داخل سایت(هر وقت تاپیک بیاین براتون حمد بخونم🤍)دیدین بدونین احتمال ۹۰٪مال منه😍😂🤍🌈پشت کنکورم و رشتم تجربیه یه عدد شوهر دارم💍👩‍❤️‍👨که میمیرم‌ براش🥺💋🫂 خیلی دوست دارم کنکور قبول بشم🥺🥲و خانوادم رو سربلند کنم🥺🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من پلی کیستیک بودم بدون دارو بااولین اقدام باردارشدم نگران نباش

🌸یه دختر قوی که هیچ وقت بلد نبوده به جز خودش به کس دیگه ای تکیه کنه🌸 همیشه سعی کردم مهربونی رو درتمام مراحل زندگیم اولویت اول زندگیم قرار بدم 🌸من عاشق نی نی سایت و آجیای مهربون این سایتم🌸 یه خواننده خاموش 

سلام  بستگی به این داره که چه مشکلی تو تنبلی تخمدان داری؟! 

تخمکگذاری داری یا نه سایز فولیکول ها چه طوره  

و اینکه استرس نداشته باش تو تنبلی تخمدان راحت مشکل بارداری حل میشه 

منم داشتم با قرص لتروزول و متفورمین و ورزش ماه ششم اقدام باردار شدم ولی اگه الان به عقب برمیگشتم حتما از دکتر میخواستم با اینکه شوهرم مشکلی نداشت ولی حتما بهش قرص تقویتی بده چون مطمئنم اینطوری زودتر به نتیجه میرسیدیم 

منم پلی کیستیک م خیلی نگرانم

منم تنبلی تخمدان دارم، ۹ ماهه اقدامیم، ۳ ماه هم متفورمین خوردم اما جواب نگرفتیم،  حالا هم دارم عرق بومادران میخورم و دوسین،  پیاده روی هم میرم، به امید بارداری، برام دعا کنید تا قبل از ۱۲ ماه بشه، باردار بشم،