2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این اگهی های کار در منزل قابل اعتماد نیستن
اگه به کارهنری خاصی علاقه داری برو دنبالش
یـــــــــــا جواد الائمـــــــــــه ادرکنـــــــــــی *اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم* .................................................................................................................... قبول ترجمه متون مدیریت و مباحث کارآفرینی................................ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1017083
سلام مانلی جون. ما به یک نفر احتیاج داریم که کار اینترنتی در منزل برای شرکت انجام بده. شما این کار را انجام میدهید؟ اگر دوست داشتید با این شماره تماس بگیرید: 09199362123 شماره مدیرم هست، اسمشون مهندس عباسی است.
2731

سلام به همگی من خیلی به کار نیاز داشتم چون بچه کوچیک دارم نمیتونم برم بیرون کار کنم از طریق یکی از دوستام با یه پکیج کسب درآمد آشنا شدم اولش فکر کردم شاید کلاهبرداری باشه ولی خودشون تضمین دادن که اگر نتونم درآمدی دربیارم وجه پرداختی رو برگشت میدن و در قسمت نظرات وقتی نظرات رو خوندم دیدم همه راضی هستن من دیروز خریدم و با آموزش کاملشون امروز تونستم 84 هزار تومن دربیارم البته هرچی بیشتر کار کنی بیشتر درمیاری

امیدوارم همه به خواسته هاشون برسن

این آدرس سایتشونه

http://opizo.me/mUDi8r
وارد سایت شدید در قسمت پایین سایت نظرات دیگر کاربران رو هم بخونید امیدوارم شما هم مثل من و خیلی از کاربران دیگه به درآمد خوب برسید

2738

باسلام خدمت همه خانوم های عزیز

اگر دوست دارید که در منزل بمونید و برای کار مجبور به بیرون رفتن  نباشید. اگر دنبال یک کار پاره وقت بدون سرمایه و با درآمد میلیونی هستید برای شما یک پیشنهاد خیلی خوب داریم. برای این کار فقط باید در طول روز چند ساعت برای بازاریابی تلفنی وقت بگذارید . نیازی به تماس های خیلی زیاد نیست چون خدمات ما مشتری های خاص خودش رو داره که آدم های متشخص و محترمی هستند . آموزش های لازم بصورت فایل pdf براتون تو تلگرام یا واتساپ ارسال میشه و هرکجا نیاز به راهنمایی یا سئوالی داشتید میتونید تماس بگیرید . ما یک گروه آموزشی هستیم و کار فرهنگی انجام میدیم. اگر دوست دارید بازاریاب گروه آموزشی ما در شهر خودتون بشید به شماره 09376685733  درتلگرام یا واتساپ پیام بدید تا شرایط همکاری رو براتون ارسال کنم.

با آرزوی بهترینها برای شما