2297
2330

کسی که دستاش خیلی زشتن و همچنین ناخن هاش 

از اون طرف واقعا هم عاشق نماز خوندنه 

چیکار باید بکنه با ناخن کاشت🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺

بین اشکال ریاضی عاشق شش گوشه ام ❤️
سلام بچه ی من ۱۰ سالشه و دنبال یه کلاس تابستونی آنلاین و جذاب میگشتم که با یاسان آشنا شدم.
چون نزدیکه تابستونه میخواستم به شما هم کلاس های برنامه نویسی آکادمی یاسان رو پیشنهاد بدم!

چون هم واسه هر نفر یه مربی اختصاصی دارن و هم کلاس هاشون دنباله داره...

2051
2336

ناخن کاشت شده همیشه هم قشنگ نیستاااا،به نظرم ناخن هاتو کوتاه نگه داری و دایم کرم مرطوب کنننده بزنی که همیشه تمیز و سالم باشن کافیه!!نیازی به کاشت نیس

من نمیدانستم معنی هرگز را،توچرا باز نگشتی دیگر   

ناخوناتو همیشه سوهان بکش تا بلندو مرتب باشن

بهت گفتم بری میمیرمو با اولین پرواز رفتی،،،!.....سالیانه سالِ تو گُذَشتَم حَبسَم...گذشته‌ای ک تمومی نداره...(دیگه خستم از خاطرات موندگارت...،)🖤    (بزن یزنگ بمن،ک شده تن‌گ دلم)...🖤  حتی خودمم نمیدونم باخودم چند چندم....روزا بکنار ک دربین جمعی از زنده هام..شبا تا صبح تو گورستان در جمع مرده ها وعزیزانی ک با حسرت ازدستشون دادم،عزیزانی ک حتی فرصت نکردم برای اخرین بار ببینمشون، سرگردانم تکو تنها....نمیدونم این عذاب تاکی میخواد‌ ادامه داشته باشه...کاش حداقل شخصیت اصلیه خودمو پیدا کنم..این تضادشخصیتی ازارم‌میده....

من رفتم مرتب کردم و رسیدم بهشون ژل و اینا هم.نزدم خیلی خیلی بهتر شد

بری ارایشگاه خوب برای زیباییش بهت میگه

البته بعدش دیگه بیخیالش شدم.و الانم باردارم دیگه کلا نزدیک.زایمان.کوتاه کردم ولی خیلی خوب بود

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای مامانم و پسرام صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم خیلی دعا کردم ولی اجابت نشد پسرم که از درد گریه میکنه دوست دارم بمیرم شما براش دعا کنین زود خوب بشه

همینک بهش فکر میکنی یعنی خدا دوستت داره🌸💚

همیشه جاودان در قلبم♥️❤.......میشه  برای  رسیدن ب آرزوم صلوات بفرستین....آرزوم خوشبختی همه دختر پسراست...اونایی ک دوست دارن خوب باشن و برای خوب بودن تلاش میکنن💚💚