2726
عنوان

دری وری:))))

| مشاهده متن کامل بحث + 348 بازدید | 101 پست
ببین. اینکه من. بدون اجازه. نظر دادم درست...ولی. چیز مهمی نبود که اینطوری. تند جواب بدی...منم عذرخوا ...

اولا توهین نکردم جواب مسخره تو دادم در ثانی هر کس اینجا نظر میده روی صحبتش با استراتره !! درباره پروف نظر دادی دخالت نکن تو کار بقیه تا درست حرف بزنن!

بای!

شیرین ترین توت ها𓆩🥰𓆪پای درخت ها میریزند𓆩🥺𓆪در حالی که ما برای چیدن توت های کال𓆩🙃𓆪چشم به بالاترین نقطه ها میدوزیم𓆩😓𓆪 این دقیقا حکایت ماست...              𓆩😩𓆪 زیادی بودن𓆩🙂𓆪؛ زیادی خوب بودن𓆩😄𓆪؛ زیادی در دسترس بودن 𓆩🤧𓆪 زیادی تحمل کردن𓆩😪𓆪؛ فقط باعث میشه زیادی نادیده گرفته بشی!🩹🙃❤...                               💟💖BLINK_Army💖💟 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اولا توهین نکردم جواب مسخره تو دادم در ثانی هر کس اینجا نظر میده روی صحبتش با استراتره !! درباره پرو ...

ببخشید من یکم خواستم تخلیه روحی شم 

جنگ و دعوا راه انداختید دوتاتون 

یکم اذیت میشم  

میدونی حالا که فک میکنم خیلی کارایی ک کردم برا فرار از آدم بودن بوده  

یه جایی مجبور شدم فرار نکنم اون موقع بود فهمیدم ضعیفم  ولی با یه مشت کاه و گل پوشوندم ضعفامو مبادا اذیت شم!!!

2728
ببخشید من یکم خواستم تخلیه روحی شم  جنگ و دعوا راه انداختید دوتاتون  یکم اذیت میشم   ...

😐تو تاپیک حد خودشونو بدونن این اتفاقا نمی‌افته 

شیرین ترین توت ها𓆩🥰𓆪پای درخت ها میریزند𓆩🥺𓆪در حالی که ما برای چیدن توت های کال𓆩🙃𓆪چشم به بالاترین نقطه ها میدوزیم𓆩😓𓆪 این دقیقا حکایت ماست...              𓆩😩𓆪 زیادی بودن𓆩🙂𓆪؛ زیادی خوب بودن𓆩😄𓆪؛ زیادی در دسترس بودن 𓆩🤧𓆪 زیادی تحمل کردن𓆩😪𓆪؛ فقط باعث میشه زیادی نادیده گرفته بشی!🩹🙃❤...                               💟💖BLINK_Army💖💟 

بعدشم من با همشون حتی با بهداد دعوا کردم رفتم تو کمپ درس بخونم....ولی همش دلم پیشته فکرم پییییشته 

عسلی بیا تو خوابم هکین یه امشبو بگو به خدا میگم تورم زود بیاره دور هم جمع شیم دوباره...

2706