2726
عنوان

دری وری:))))

348 بازدید | 101 پست

دلم یه چی میخواد 

ولی خودمم نمیدونم چی

یا حتی نمیدونم دردم چیه 

یا حتی هیچ چی خوشحالم نمیکنه

نه از چیزی بدم میاد 

نه از چیزی خوشم میاد

نه از چیزی میترسم

نه چیزی برام تتزگی داره که ذوق کنم

احساسم مرده همش عقلانی با زندگیم برخورد میکنم

نه خوشیای زندگیمو حس میکنم نه زجراشو 

آدمای مهم زندگیم برام عادی شدن

همه برام یکین نظرشون کاراشون یه ذره برام اهمیت نداره

دقیقا عین آدمی که تو عالم هپروته

هعی 

هعی

هعی

آیا این همان دیوانگی نیستتتتتتتتت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟  

😐نه چون منم یه همچین حسی دارم کرم نیست نمیدونم چیه

شیرین ترین توت ها𓆩🥰𓆪پای درخت ها میریزند𓆩🥺𓆪در حالی که ما برای چیدن توت های کال𓆩🙃𓆪چشم به بالاترین نقطه ها میدوزیم𓆩😓𓆪 این دقیقا حکایت ماست...              𓆩😩𓆪 زیادی بودن𓆩🙂𓆪؛ زیادی خوب بودن𓆩😄𓆪؛ زیادی در دسترس بودن 𓆩🤧𓆪 زیادی تحمل کردن𓆩😪𓆪؛ فقط باعث میشه زیادی نادیده گرفته بشی!🩹🙃❤...                               💟💖BLINK_Army💖💟 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دقیقا💔

Miiii سابق😐_دختر_شنی سابق😐 گزارش نزن بی فانوس خط ندارم دیه😒اسم کاربری ها یادم نمیمونههههه😶۹ماه🌑 تو آب🌊بودیم….بعدش تو هواییم☁️…..بعد میمیریم میریم تو خاک⚰️…..خو تابلوعه بعدش آتیشه🔥دیگه 😐👐🏻 خدایا دستمال🧻 که هیچی… کل زندگی من زیر درخت آلبالو🍒گمشده…تو بگو بهشت کدومه اصن تو این زمین بهشت کجا بود…. ۱۲ آذر ۱۴۰۱ قلبم از جا در اومد💔🥀
پروفت چه ترسناکه😂

نظر خواستم ازت؟! =/

شیرین ترین توت ها𓆩🥰𓆪پای درخت ها میریزند𓆩🥺𓆪در حالی که ما برای چیدن توت های کال𓆩🙃𓆪چشم به بالاترین نقطه ها میدوزیم𓆩😓𓆪 این دقیقا حکایت ماست...              𓆩😩𓆪 زیادی بودن𓆩🙂𓆪؛ زیادی خوب بودن𓆩😄𓆪؛ زیادی در دسترس بودن 𓆩🤧𓆪 زیادی تحمل کردن𓆩😪𓆪؛ فقط باعث میشه زیادی نادیده گرفته بشی!🩹🙃❤...                               💟💖BLINK_Army💖💟 
نه خوش ادب ببخشید😂

=/ هر وقت خودت آدم موجهی بودی حق نظر دادن داری !

=/ هر وقت خودت آدم موجهی بودی حق نظر دادن داری !

ببین. اینکه من. بدون اجازه. نظر دادم درست...ولی. چیز مهمی نبود که اینطوری. تند جواب بدی...منم عذرخواهی. کردم !پس. حق توهین نداری!

همسن شما بودم بیشتر. خواستم به. نوع صحبتم بود!

موفق باشی!

هیچوقت هیچی مثل قبل نمیشه(:
2706