2328
2330
عنوان

دری وری:))))

273 بازدید | 81 پست

دلم یه چی میخواد 

ولی خودمم نمیدونم چی

یا حتی نمیدونم دردم چیه 

یا حتی هیچ چی خوشحالم نمیکنه

نه از چیزی بدم میاد 

نه از چیزی خوشم میاد

نه از چیزی میترسم

نه چیزی برام تتزگی داره که ذوق کنم

احساسم مرده همش عقلانی با زندگیم برخورد میکنم

نه خوشیای زندگیمو حس میکنم نه زجراشو 

آدمای مهم زندگیم برام عادی شدن

همه برام یکین نظرشون کاراشون یه ذره برام اهمیت نداره

دقیقا عین آدمی که تو عالم هپروته

هعی 

هعی

هعی

آیا این همان دیوانگی نیستتتتتتتتت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟  

😐نه چون منم یه همچین حسی دارم کرم نیست نمیدونم چیه

داشتن«مغز™🧠» دلیل قطعی برای «انسان بودن™🍾» نیست «پسته™🥠» و«بادام™🥜» هم «مغز™🧠» دارند برای «انسان بودن™🥃»باید « شعور™🍹» داشت...

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

دقیقا💔

Miiii سابق😐_دختر_شنی سابق😐 گزارش نزن بی فانوس خط ندارم دیه😒                        اسم کاربری ها یادم نمیمونههههه😶                                                 ۹ماه🌑 تو آب🌊بودیم….بعدش تو هواییم☁️…..بعد میمیریم میریم تو خاک⚰️…..خو تابلوعه بعدش آتیشه🔥دیگه 😐👐🏻            خدایا دستمال🧻 که هیچی… کل زندگی من زیر درخت آلبالو🍒گمشده…                                                                                تو بگو بهشت کدومه اصن تو این زمین بهشت کجا بود….
2051
پروفت چه ترسناکه😂

نظر خواستم ازت؟! =/

داشتن«مغز™🧠» دلیل قطعی برای «انسان بودن™🍾» نیست «پسته™🥠» و«بادام™🥜» هم «مغز™🧠» دارند برای «انسان بودن™🥃»باید « شعور™🍹» داشت...
نه خوش ادب ببخشید😂

=/ هر وقت خودت آدم موجهی بودی حق نظر دادن داری !

=/ هر وقت خودت آدم موجهی بودی حق نظر دادن داری !

ببین. اینکه من. بدون اجازه. نظر دادم درست...ولی. چیز مهمی نبود که اینطوری. تند جواب بدی...منم عذرخواهی. کردم !پس. حق توهین نداری!

همسن شما بودم بیشتر. خواستم به. نوع صحبتم بود!

موفق باشی!

هیچوقت هیچی مثل قبل نمیشه(:
ببین. اینکه من. بدون اجازه. نظر دادم درست...ولی. چیز مهمی نبود که اینطوری. تند جواب بدی...منم عذرخوا ...

اولا توهین نکردم جواب مسخره تو دادم در ثانی هر کس اینجا نظر میده روی صحبتش با استراتره !! درباره پروف نظر دادی دخالت نکن تو کار بقیه تا درست حرف بزنن!

بای!

اولا توهین نکردم جواب مسخره تو دادم در ثانی هر کس اینجا نظر میده روی صحبتش با استراتره !! درباره پرو ...

ببخشید من یکم خواستم تخلیه روحی شم 

جنگ و دعوا راه انداختید دوتاتون 

یکم اذیت میشم  

میدونی حالا که فک میکنم خیلی کارایی ک کردم برا فرار از آدم بودن بوده  

یه جایی مجبور شدم فرار نکنم اون موقع بود فهمیدم ضعیفم  ولی با یه مشت کاه و گل پوشوندم ضعفامو مبادا اذیت شم!!!

ببخشید من یکم خواستم تخلیه روحی شم  جنگ و دعوا راه انداختید دوتاتون  یکم اذیت میشم   ...

😐تو تاپیک حد خودشونو بدونن این اتفاقا نمی‌افته