2726
عنوان

بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 1096 بازدید | 112 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من سینه درد داشتم و دل درد..بعد رفتم دسشویی خودمو خشک کردم دسمالم یکم خونی شد کلی خورد تو پرم ک عه پ ...

من پنج روز مونده ب موعد علایم پریودی دارم ولی لک لانه گزینی ندیدم امکان داره باردار بشم با حتما باید لک رو ببینم؟

♥️
2728
من پنج روز مونده ب موعد علایم پریودی دارم ولی لک لانه گزینی ندیدم امکان داره باردار بشم با حتما باید ...

من کلا ۳ بار که باردار شدم لک لانه گزینی نداشتم.تو بارداری اولم که قلبش تشکیل نشد حتی تو ماه ۳ که رفتم برا سقط تا اون موقع هم حتی ۱ لک کوچولو هم نداشتم.کلا همه شبیه هم نیستن.حتما نباید لک لانه گزینی داشته باشی ایشالا که حامله ای عزیزم🙏❤

حتما عزیزم برات خیلی دعا میکنم من چله ی حدیث کسا شروع کردم ب نیت بارداریم موقه ای ک تو اقدام بودم&n ...

سلام عزیزم خوبی تاپیکت اتفاقی دیدم...خیلی دل شکسته هستم منم....چندسال طولانی اقدامم‌برای بچه دوم...دخترم غصه تنهاییش داره و من شرمنده..همش میگه کاش توام با نی نی بیای مدرسه دنبالم....میشه هم‌خواهرانه دعام کنی منم باردار بشم...هم اینکه میشه خواهش کنم‌اگه میشه یه دونه حدیث کسا شما هم‌به نیت من‌بخونین البته اگه دوست داشتی اسمم سمانه....خودمم‌میخونم خدا کنه منم حاجت بگیرم...قبلن خیلی نذرا و چله ها گرفتم‌...و اینکه شما چهل روز خوندین فقط حدیث کسا رو ساعت و آداب مشخصی که نداره...

نی نی اخه پس کی میای🥺 اگه بدونی آبجی برات چیا خریده اگه بدونی مامان یواشکی برات چیا خریده زودتر بیا..اگه بدونی آجی تو راه مدرسه همش میگه چرا من فقط تنهام بیا دیگه.👧👶🏻👨‍👩‍👧‍👧خدایامنتظر معجزه بزرگت هستم منم.میشه با دلای پاکتون دعام کنین باردار بشم من به دعاتون اعتقاد دارم..انشالله یه روزی تیکر بزارم بگم دیدین منم  باردار شدم