2737
2734
عنوان

بارداری

1096 بازدید | 112 پست

سلام خانمای گل و مهربوون 

دوستان یک سوالی داشتم

من یک ماهه که اقدام کردم ب بارداری و تا ماه قبلی سیکل پریودی هام منظم بوده و هرماه سر زمان خودش پریود میشدم.اما این ماه ک تواقدام بودم پنج روز زودتر لک دیدم

ولی فقط یه لک قهوه ای دیدم و الان سه روزگذشته و هنوز خون ریزیم شروع نشده و حتی دستمال استفاده میکنم و به خودم میکشم تمیزه..دوروز دیگه تایم اصلی پریودیم هست 

الان من این رو حیض حساب کنم یا استحاضه؟!تکلیف نمازام چیه؟!ایا ممکنه باردار باشم؟!بی بی چک بزارم؟؟

عزیزم احتمال میدم بارداری 😍😍و لک لانه گزینی بوده. منم مثل تو پریودیم منظم بود ماه اول اقدام باردار شدم

فقط 26 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مردا نیاید تو تاپیکم. ریپلای نکنید. لایک نکنید    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم احتمال میدم بارداری 😍😍و لک لانه گزینی بوده. منم مثل تو پریودیم منظم بود ماه اول اقدام باردار ...

اخه اصن سابقه ی لک بینیم ندارم ک بگم طبیعیه از اونطرفمم نمیخام الکی امیدوار بشم تو ذوقم بخوره..از یه طرفیم سه روز گذشت هیچی نیمده ازم

اخه اصن سابقه ی لک بینیم ندارم ک بگم طبیعیه از اونطرفمم نمیخام الکی امیدوار بشم تو ذوقم بخوره..از یه ...

به من گوش کن امید وار باش .احتمال 90 درصد بارداری چون 5 روز قبل پری بوده. لکه هم ک قبلا نداشتی

فقط 26 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مردا نیاید تو تاپیکم. ریپلای نکنید. لایک نکنید    
2738
بی بی چکم مثبت شد😍😍

لطفا دستتو بزار روو شکمت واسه منم از ته دلت دعا کن که این ماه جواب بی بی چک منم مثبت بشه

مبارکت باشه عزیزم 😍

خدای مهربونم💜تو همانی که رگ خواب مرا میدانی 💜 نگاهتو از زندگیم برندار💜

خدا رو شکر که مامان شدید.

میشه برا منم دعا کنید ۷ ماه تو اقدامم و کلی دارو و امپول بازم این ماه پری شدم.😭😭😭😭دیگه خیلی نا امید و خسته شدم😥همسرمم همش راه میره بهم چرت و پرت میگه که تو مشکل داری و سنت بالاست برا همون باردار نمیشی و....الانم بیاد دوباره بفهمه پری شدم.میخواد کلی حرف بارم کنه.الان دلم میخواد بشینم کلی گریه کنم😭😭😭😭دیگه تحمل سرکوفتهاشو ندارم.لطفا برا منم دعا کنید😓

2706