2733
2734
عنوان

گاز گرفتن نی نی حین شیرخوردن

10535 بازدید | 21 پست
بچه ها دخترم الان ١٠ روزه دوتا دوناش به فاصله چند روز از هم درومد ولی از وقتی دومی درومده حین شیرخوردن خیلی گازم میگیره! دردش وحشتناکه کسی راه حلی داره برای متوجه ساختنش! من فقط داد میزنم و اخ اخ میکنم و نه نه میگم
من محو خدایم و خدا آن منست ...هر سوش مجوئید که در جان منست
سلطان منم و غلط نمایم بشما...گویم که کسی هست که سلطان منست ( مولوی)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اشکال نداره
میگذره

داد نزن اگه خیلی دردت گرفت با انگشتت دندونهاش رو جدا کن آروم
لباسهای زیبای زنانه و بچه گانه دارم، ترک، ماکدار و ... اما به قیمت مناسب روی علامتهای W کلیک کنید تا وبلاگها رو ببینید
2738
عزیزم هر وقت گازت گرفت با دو انگشت دستت پره های بینیش رو بگیر و اونوقت خودش ول میکنه چون میخواد نفس بکشه سینه شما رو ول میکنه چند بار که باهاش اینکار رو بکنی دیگه اصلا انجام نمیده دختر من که بعد از دوبار گاز گرفتن باهاش همین کارو کردم و ترک کرد. به همین راحتی
عزیزم اصلا داد نزن و آخ و اوخ نکن.اینجوری چون حس میکنه جلب توجه کرده،بیشتر خوشش میاد و انجام میده.البته این قضیه طبیعیه اما خوب نمیتونی که تا اخر درد بکشی.تو همین نی نی سایت یه سری نوشته بود که وقتی نوزاد گاز گرفت،خیلی جدی و قاطع (نه با خشونت)،بگید اگه گاز بگیری،شیر نمیدم و تا یکی دو دیقه شیر ندین.و اینکار رو چندبار تکرار کنید تا یاد بگیره نباید گاز بگیره
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers

جهانم بی تو الف ندارد... خدایا،هیچ پدر و مادری رو با بچه ش امتحان نکن....""آمین""

negar

1392/10/30 1:12 ق.ظ

عزیزم هر وقت گازت گرفت با دو انگشت دستت پره های بینیش رو بگیر و اونوقت خودش ول میکنه چون میخواد نفس بکشه سینه شما رو ول میکنه چند بار که باهاش اینکار رو بکنی دیگه اصلا انجام نمیده دختر من که بعد از دوبار گاز گرفتن باهاش همین کارو کردم و ترک کرد. به همین راحتی

اشتباهههههههههههههههههههههههههههه
به هیچ عنوان اینکارو نکن
این اشتباه اغلب مادر ها من جمله مامان خودم بود
اینکار خیلی خطرناکه
2706