2703
2553
سلام بر مامانهای شیرازی گل.اگه کسی آدرس سیسمونی فروشی خوب با مدلهای متنوع و قیمتهای مناسب داره لطف کنه بگه.مرسی
هرچه خدا خواست همان میشود
وای بیزو بگمممم.اول که من کالسکه و کریر رو از بیبی کیش ستارخان خریدم.مارک فارلین کلا نمایندگی فارلینه چیزاش عالی ولی خب گرون. بازارچه کودک آخر عفیف آبادم همه چی داره اونم قیمت معمولی رو به بالا و مارک مک لارن رو هم تو فارس فقط اونجا داره.لباس دبنهامز لباسای نوزاد و بچه فووووق العاده ولی خیلیییی گرووون که تو آف ٧٠ درصدش قیمتاش فوووق العاده خوب میشههه.یعنی صف میبندن ملتااا.الان آف ٣٠ درصده هنوز گرونه ٢ هفته دیگه آف ٥٠ درصده و ٢ هفته بعدش آف ٧٠ درصده عزیزه دله منه 😂مثلا ست لباس ٤ تیکه ش که ١٣٠ تومنه میشه ٣٥ تومن.هم قیمت یه سرهمی ایرانی مارک بیبی ناز!! فامیلمون از انگلیس اومده بود گفت مارکای دبنهامز هموناییه که تو انگلیسم هست. حالا میرسیم به ارزووون و خوووب و جایی که همه چی داره و با کیفیته... پاساژ شعله تو خیابون داریوش.من دیروز حتی سه راه طالقانیم رفتم خوب نبود، بعد رفتم پاساژ شعله عالی بووود.هم مارکای خارجی هم ایرانی با کیفیت داره.دو طبقه پاساژه شاید کلا ١٠ تا مغازه باشه همههه چیییی دارن و عالییی و شیک. اگه از پایین شهرخواستی قیمت مناسب بگیری فقط پاساژ شعله. دبنهامز هم الان یه سر بزن برو اسمت و شماره تو بنویسن که موقع آف ٧٠ درصد براس اس ام اس بیاد.و تا اس اومد ١ ساعت بعدش اونجا باش که دیر بری هیچییی نمیمونه.رو هوااا میبرن، صندوقش صف میشه و یکی از اونایی که تو صفه بدون که منم 😂😂😂
آریانا عشق مامان، رولت مامان، نفس مامان❤️ اجرای شیک ترین تم های تولد.اینستاگرام:saniaccessories تاپیک اخبار نی نی سایت http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1493003&postID=60419969
النازاین آدرس دبنهامزکجاست؟
* کسی که نهان خود را اصلاح کند، خدا آشکار او را نیکو گرداند، و کسی که برای دین خود کار کند، خدا دنیای او را کفایت نماید، و کسی که میان خود و خدا را نیکو گرداند، خدا میان او و مردم را اصلاح خواهد کرد.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
خودم فعلا نی نی کوچولو آخرپاساژ روبروی سینما سعدی رفتم.قیمتهاش خوب بودن یه سری چیزا خریدم یه سری مثل کالسکه و گهواره و تخت مونده
هرچه خدا خواست همان میشود
ارغوان جون آخر ستارخان.همونجا که همه فروشگاهای برند هست.از فلکه سنگی که بیای تو ستارخان یکم بری جلو سمت راسته .طبقه پایین برندگالریه بالا دبنهامز.میری تو میری ته فروشگاه طبقه بالاش بچگونه و نوزاده.برو ببین چیزاشوووو بیهوش میشییی
آریانا عشق مامان، رولت مامان، نفس مامان❤️ اجرای شیک ترین تم های تولد.اینستاگرام:saniaccessories تاپیک اخبار نی نی سایت http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1493003&postID=60419969
وای بیزو بگمممم.اول که من کالسکه و کریر رو از بیبی کیش ستارخان خریدم.مارک فارلین کلا نمایندگی فارلین ...

ایقدر بالذت جواب دادی که منم که باردار نیستم دلم کشید برم ببینم چه خبر اونجا