2737
2734
عنوان

لطفا بیاید برای من خیلی مهمه🙏

61 بازدید | 6 پست

سلام 

من یه دوستی داشتم که خیلیم با هم صمیمی بودیم اینقدر حرف میزدیم که چت واتساپم باهاش کل حافظه گوشیمو گرفته بود ولی دیگه اصلا باهم حرف نمیزنیم دعوامونم نشده و هیچی فقط بنا به دلایلی از هم دور شدیم چون دیگه پل ارتباطی بینمون خراب شده میشه بگین چجوری سر حرفو باهاش باز کنم قبلا پل ارتباطیمون تقریبا درس بود یعنی سر بحث با درس باز میشد و ادامه اما الان دیگه هیچی نمیگیم

در جست و جوی طلا، الماس را فراموش کردیم.                       دوستان تاپیک های اول مال من نیست مال خواهرم بوده 
بیخیالش شو

نمیشه خیلی خاطره دارم باهاش خیلیم ادم پایه ای بود تو این جمعی که هستم حالم از همه شون به هم میخوره فقط فاز اون به من میخوره

در جست و جوی طلا، الماس را فراموش کردیم.                       دوستان تاپیک های اول مال من نیست مال خواهرم بوده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب سلام و حال و احوال پرسیدن که خیلی بد نیست دلیل خاصی هم نمیخواد که .. پرس و جو و جویای حال کسی شدن بد نیست مثلا بگید دل تنگت شدم خواستم حالتو بپرسم اگه خوشش اومد بعد بگید خب چیکارا میکنی مشغول چه کاری هستی همینطوری دیگه

دختره یا پسر؟ دعواتون خیلی جدی هس؟سر چیز مهم هس یا چی؟

دختره نه گفتم اصلا دعوامون نشده هیچ مشکلیم باهم نداریم فقط چون دیگه باهم تو یه مدرسه نیستیم اینجوری شد دبیرستان باهم بودیم بعد رفتیم دانشگاه های مختلف

گفتم نتیجه روهم بگم 

حال احوال کردم بعدشم یه دوتا نقاشیامو براش فرستادم اینا خلاصه 😂