2733
2734
ان شاءالله حاجت روا بشی بحق اقا امام حسین ع ان شاءالله ب تمام خواسته هات برسی و حاجت دلت با مصلحت خ ...

ممنون💚

*امضای هرکس مربوط به خودشه،امیدوارم اینو درک کنید*       نه میبخشیم،نه فراموش میکنیم   اثر ظلم محال است به ظالم نرسد🕊         پروفایلم عکس حنانه عزیزم،قهرمانم💚       بی حس شدگان را چه غم از خنجر بعدی؟!     وای از آن روز که کینه حکم رانی کند!     هر وقت تازه عروسمان به بالین همسرش برگشت،هروقت محمدرضا دوباره دخترش را در آغوش کشید و هروقت حسینعلی فارغ التحصیل شد   زندگی عادی جریان پیدا میکند...       **به قول خودتون حلال نمیکنم اگر به خاطر امضام گزارش بزنی(که زدی)**               اگر جوابتون رو کوتاه میدم ناراحت نشید،خوب بلد نیستم🥴           یکروزی باران میبارد،آرام آرام میشوید غمها،ساحل میگیرد رنگ دریا،این نیز بگذرد... 
اسمم دلنیاست لطفا لطفا لطفا برای رسیدن به حاجتم دعا کنید لطفا سرسجاده تون منو فراموش نکنید

ان شاءالله حاجتروا بشی دلنیای عزیزم ان شاءالله بحق دل سوخته حضرت زینب س ب تموم خواسته هات برسی و خوشبخت ترین باشی

صلوات فرستادم براتون

شروع رژیم4دی ماه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دعاکنید ان شاءالله خدا صلاح بدونه یه بچه ی سالم و صالح خوشگل  بده بهمون این ماه🥺🥺

مشکلاتم حل بشه

خدا ان شاءالله یه شغل خوب و همسر خوب نصیب برادرم کنه 

منم واسه همتون دعامیکنم

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم برای ارامش و سلامتی خودم و خانوادم دعاکنید                 ‌‌‌                   یاکاشف الکرب عن وجه الحسین اکشف کربی به حق اخیک الحسین
2728
لطفا دعام کنید اقا امام زمان گره از کارم باز کنه 

ان شاءالله لطف خاص اقا امام زمان عج شامل حالتون بشه

گره از مشکلتون باز بشه با دستهای گره گشای بابا الحوائج دشت کربلا

صلوات فرستادم براتون

شروع رژیم4دی ماه
ممنون که خبر دادید شما که میتونید اگه روزها وشبهای خاص رولطلاع بدید ممنون میشیم اونقدر درگیر روزمرگی ...

چشم عزیزم

ان شاءالله حاجتروا بشی

اگر خودم خبر دار شدم همینجا ریپلایتون میکنم

صلوات فرستادم براتون

شروع رژیم4دی ماه
2738
استارتر جان همه رو دعا کردی جز من و که مشکلاتم حاده خیلی ویژه دعام کن😔😔😔

قربون دل شکستت برم

من  روسیاه کی باشم ک دعا کنم ان شاءالله دعای خاص اقا امام زمان عج شامل حالتون بشه

ان شاءالله بحق دل شکسته حضرت رقیه خاتون س ک حاجتروا بشی ان شاءالله خود خانم با اون دستای کوچیک و گره گشاشون گره از مشکلت باز کنه

براتون چنتا صلوات فرستادم 

شروع رژیم4دی ماه
دعاکنید ان شاءالله خدا صلاح بدونه یه بچه ی سالم و صالح خوشگل  بده بهمون این ماه🥺🥺 مشکلاتم حل ...

ان شاءالله بحق اقا علی اصغر امام حسین ع بحق لب خشکیده اش بحق داغ دل حضرت رباب س دامن همه منتظران اولاد با اولاد صالح و سالم سبز بشه

ان شاءالله ک شما هم این ماه بیای و خبر بارداریت رو بدی

برای باردار شدن منم دعا کن عزیزم

ان شاءالله که این ماه فندق کوچولو میاد تو دلت

ان شاءالله بحق جوانان دشت کربلا برادرتون هم بهترینها نصیبش بشه شغل و همسر عالی

شروع رژیم4دی ماه
ممنون استارتر... میشه برای ازدواج خواهر منم دعا کنید خیلی دختر خوبیه ی بخت خوب نصیبش بشه ان شاالله❤ ...

ان شاءالله بحق حضرت معصومه س و بحق ابروی حضرت زینب س و دل شکسته اش بهترین همسر نصیبش بشه و غرق در خوشبختی بشه

ان شاءالله که عطیه خانم عزیزم خوشبخت ترین بشه 

صلوات فرستادم براشون

شروع رژیم4دی ماه
ان شاءالله بحق اقا علی اصغر امام حسین ع بحق لب خشکیده اش بحق داغ دل حضرت رباب س دامن همه منتظران اول ...

دعاهایی که واسم کردی خیلی به دلم نشست ممنونم ازت

ان شاءالله خدا فرزندی سالم و صالح خوشگل بده بهتون عزیزم😍

خدا دلتو شاد کنه عزیزاتو برات حفظ کنه مهربون🌹

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم برای ارامش و سلامتی خودم و خانوادم دعاکنید                 ‌‌‌                   یاکاشف الکرب عن وجه الحسین اکشف کربی به حق اخیک الحسین
2706