2328
2298

دعا کنید منو بعد چند سال نازایی باردار شدم سال دیگه این موقع ها فکر کنم ۵یا ۶ماهه هست سالم سالم باشه 

یه دختر خوب پاک نصیب برادرم بشع

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای من بزرگ است ،ب اندازه شادی های بی دلیل کودکی هایم ،ب اندازه تمام گره های کوری که دامن روزمرگی هایم را گرفته بود ،وبی خبر آمد و معجزه اش را برایم رو کرد .خدای من بزرگ است همان خدایی که هیچ وقت سایه اش را از سر من و دنیای من کم نمی شود ..خدایا شکرت ،  او می‌رسد ک حال دلم را  عوض کند   

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2051

التماس دعا💚

میشه لطفاً برای حاجتم صلوات بفرستید؟خدا خیرتون بده💙     خدای من... نه آنقدر پاکم که کمکم کنی ...و نه آنقدر بدم که رهایم کنی...میان این دو گم شده ام...هم خود و هم تو را آزار میدهم....هرچه قدر تلاش کردم نتوانستم آنی باشم که تو میخواستی...و هرگز دوست ندارم آنی باشم که تو رهایم کنی...آنقدر بی تو تنها هستم که بی تو احساس پوچی و نابودی میکنم....خدایا هیچ وقت رهایم نکن ای مهربان ترین مهربانان💗      معمولاً زیاد صحبت نمیکنم و بیشتر نظراتی که باهاشون موافق هستم رو لایک میکنم💜       عکس کاربریم یکی از شخصیت های سریال جیران🌼
 دعا کنید منو بعد چند سال نازایی باردار شدم سال دیگه این موقع ها فکر کنم ۵یا ۶ماهه هست سالم سال ...

ای جاااانم

بسلامتی عزیزم

ان شاءالله صحیح و سلامت بغلش بگیری بحق شش ماهه اقا امام حسین ع

ان شاءالله برادرتون هم یه ازدواج و موفق و عالی نصیبش بشه

الان نینی تو دلته لطفا برای باردار شدن همه منتظرا و من با اولاد صالح و سالم دعا کن عزیزم

شروع رژیم4دی ماه
ای جاااانم بسلامتی عزیزم ان شاءالله صحیح و سلامت بغلش بگیری بحق شش ماهه اقا امام حسین ع ان شاءالل ...

همیشه همیشه تا ابد برای همه منتظرا نی نی دعا میکنم چون با تمام وجودم درکشون میکنم 

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای من بزرگ است ،ب اندازه شادی های بی دلیل کودکی هایم ،ب اندازه تمام گره های کوری که دامن روزمرگی هایم را گرفته بود ،وبی خبر آمد و معجزه اش را برایم رو کرد .خدای من بزرگ است همان خدایی که هیچ وقت سایه اش را از سر من و دنیای من کم نمی شود ..خدایا شکرت ،  او می‌رسد ک حال دلم را  عوض کند   
ان شاءالله حاجت روا بشی بحق اقا امام حسین ع ان شاءالله ب تمام خواسته هات برسی و حاجت دلت با مصلحت خ ...

ممنون💚

میشه لطفاً برای حاجتم صلوات بفرستید؟خدا خیرتون بده💙     خدای من... نه آنقدر پاکم که کمکم کنی ...و نه آنقدر بدم که رهایم کنی...میان این دو گم شده ام...هم خود و هم تو را آزار میدهم....هرچه قدر تلاش کردم نتوانستم آنی باشم که تو میخواستی...و هرگز دوست ندارم آنی باشم که تو رهایم کنی...آنقدر بی تو تنها هستم که بی تو احساس پوچی و نابودی میکنم....خدایا هیچ وقت رهایم نکن ای مهربان ترین مهربانان💗      معمولاً زیاد صحبت نمیکنم و بیشتر نظراتی که باهاشون موافق هستم رو لایک میکنم💜       عکس کاربریم یکی از شخصیت های سریال جیران🌼
اسمم دلنیاست لطفا لطفا لطفا برای رسیدن به حاجتم دعا کنید لطفا سرسجاده تون منو فراموش نکنید

ان شاءالله حاجتروا بشی دلنیای عزیزم ان شاءالله بحق دل سوخته حضرت زینب س ب تموم خواسته هات برسی و خوشبخت ترین باشی

صلوات فرستادم براتون

شروع رژیم4دی ماه

دعاکنید ان شاءالله خدا صلاح بدونه یه بچه ی سالم و صالح خوشگل  بده بهمون این ماه🥺🥺

مشکلاتم حل بشه

خدا ان شاءالله یه شغل خوب و همسر خوب نصیب برادرم کنه 

منم واسه همتون دعامیکنم

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم برای ارامش و سلامتی خودم و خانوادم دعاکنید                 ‌‌‌                   یاکاشف الکرب عن وجه الحسین اکشف کربی به حق اخیک الحسین