2370
2358

سلام بچه ها من یه پنج سالی برای رفع ریزش مو تلاش کردم بیایید ی اطلاعات کلی بهتون بدم که شاید به دردتون بخوره

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...

منتظرم

خداوند متعال در قرآن به قلم قسم یاد کرد.پس نوشتن خیلی خیلی ارزش دارد وکارساز است.پس آرزوهایت را بنویس تا به آنها برسی...دردها وغمها وخشمهایت را بنویس وبه آب روان بینداز تا از آنها رهایی یابی.برای غلبه بر تنبلی برنامه ها وکارهایت را بنویس و به انها عمل کن و.....و به زودی  روزی خواهد آمد که خواهی دید قلم برایت معجزه کرده و زندگیت متحول شده است.☀روان شناس هستم☀

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها اول اینکه اگر ریزش مو دارید قبل از اینکه دنبال هر راه درمانی باید از تو خواهش می کنم حتما پیش دکتر متخصص مو ببرید و ازش خواهش کنید براتون آزمایش بنویسه شاید ریزش موی شما به دلیل این باشه که ویتامین توی بدنتون کم شده باشه که مستقیم روی پوست و موی شما تاثیر گذاشته باشه قبل از اینکه هر قرصی را بخورید هر تونیک را به موهاتون بزنید هر روغنی روی موهاتون امتحان کنید چه روش های سنتی چه روش های شیمیایی اول برید پیش دکتر و خواهش کنید که براتون یه سری آزمایش بنویسه تو اون آزمایش کامل مشخص میشه که شما ویتامین های بدنتون و مواد ضروری تورنتو چه وضعیتی هستش

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...

من بعد دوتا بارداری ریزش مو گرفتم ،آمپول بیوتین و دکسپانتنول زدم ،بیوتین وزینک و هیرویت و اهن و... خوردم تونیک و شامپو هم استفاده کردم ،آزمایش کامل هم دادم و مشکل خاصی ندارم ولی ریزش وحشتناکه ،اگه چیزی بغیر ازینا بلدی بگو ،دکتر میگه بیا مزو کن ولی چیز خوبی بنظرم نمیاد

انشالله۱۴44/4/4 این جمع همه سالمندان😂😂😂😂

اگر ریزش موی شما یه سری از ویتامین ها روی بدنتون کم داشته باشه معمولاً چند تا مکمل خیلی معروف هستش که بهتون معرفی می کنند که من هر کدوم و سه دوره کامل طبق تجربه از استفاده بهتون میگم که کارایی هاشون چه جوریه براتون و کدوم خیلی بهتره

اولین مکمل ریزش موی که  خیلی خیلی خوبه  مکمل هیرویت ولی حتماً باید ۳ تا دوره کامل استفاده بشه تا نتیجه خودشو نشون بده یعنی اینجوری نیست که شما ده روز یک ماه بخورید کاملاً ریزش موهاتون برطرف بشه نه باید کامل دوره مصرف تون یعنی سه ماه کامل روزی یه دونه استفاده کنید تا نتیجه خودش رو بزاره و بتونید متوجه بشید که  ریزش قطع شده و کم کم دارید به سمتی می‌رود که میزان ویتامینی که توی بدنتون کم هستش جبران بشه و موهای جدید جایگزین موهای ریخته شده باشه و اینکه چون کلی از ویتامین هارو باهم داره مکمل خیلی کامل هستش برای مو تاکید می کنم باید حتماً دوره مصرفش تکمیل بشه

2372

مکمل بعدی مکمل یونی زینک که اونم کامل ولی نه به اندازه هرویت یعنی هرویت مستقیم روی خود ساختمان مو اثر میذاره ولی یونی زینک هم  خیلی خوبه  میتونید استفاده کنید دوره یونی زینک هم سه ماه هستش تقریباً زرد رنگ هستش که روزی یه بار باید استفاده بکنید و تا سه ماه فکر می کنم بسته ها ۶۰ تایی هستش یعنی شما یه بسته کامل میخرید و ی نصفه  بسته سه ماهه تون کامل جواب میده برای کسایی که  ویتامین روی بدنشون کم داشته باشند ویتامین‌های گروه ب رو‌هم کامل در بر میگیرن  آهن هم داره که مکمل کاملی ولی اگر مستقیم میخوای روی موهاتون اثر بذاره هیرویت به نظر من بهترین گزینه هستش

مکمل بعدی مکمل یونی زینک که اونم کامل ولی نه به اندازه هرویت یعنی هرویت مستقیم روی خود ساختمان مو اث ...

منم دارم این یونی زینک رو میخورم ولی ریزش ندارم

بخاطر کم اشتهایی میخورم

خیلییی خوبه

باعث افزایش حجم مو و ضخامت تار مو هم میشه؟

فقط بگم رشد ناخونامم بیشتر شده از وقتی میخورم

برای ریزش مو های کهیهویی اتفاق می‌افته و دلیلش هم نمی دونید و شاید با قرصها حل نشه امپول ویتامین ای رو میتونید روی موهای تمیز تون یعنی کف سرتون رو بعد از حمام که تمیز هستش پوکه آمپول ویتامین ای رو بشکنید و خود محلول ویتامین ای رو که ماده روغنی مانند ای هستش به اون جایی از موهاتون که داره ریزش پیدا میکنه بزنید و ماساژ بدید و اجازه بدید ۱۲ ساعت روی موهاتون بمونه بعد با یه شامپوی سبک ترجیحا شامپو بچه از کف سرتون بشوریدش این کار میتونید هفته سه بار انجام بدید ولی فکر می‌کنم اگر یک ماه انجامش بدیدکافی باشه احتیاجی نیست که سه ماه کامل انجام بدین فقط برای اونایی هستش که توی بدن تامین هاشون نرمال امکان داره استرس گرفته باشن یا امکان داره مثلاً شامپو شون عوض کرده باشند شامپو به موهاشون نساخته باشه و درگیر ریزش مو شده باشند ریزش موی خیلی کمی را داشته باشند این آمپول ویتامین ای میتونه گزینه مناسبی برای شما باشه

آمپول بیوتین بپانتین هم روی ریزش مو تاثیر داره آمپول خوبیه ولی تزریق کردن ش شرایط داره اول اینکه باید حتماً هردوتا آمپول بیوتین و بپانتین با همدیگه تزریق بشه یعنی هفته یه دونه آمپول بیوتین و بپانتین با همدیگه تزریق بشه تا ۶ هفته باید دوره اش کامل بشه و تکمیل بکنید که نتیجه رو بزاره با یک هفته زدن اصلا تاثیر براتون نمیزاره برای ۶هفته باید  پشت سر هم دیگه باشه و دورش را کامل کنید من اطلاعی از قیمتش ندارم نمیدونم الان چند شده ولی احتمالاً آمپول بیوتین بپانتین ایرانی دوتاشون هم حدود ۵۰ هزار تومان باشه یک دوره شش هفته میشه ۳۰۰ هزار تومن همین نسخه ایرانی ش  استفاده بکنید خوب جواب میده حتی اگر برای رویش مو های جدید تون اثر نذاره برای تقویت کردن موهایی که همچنان روی سرتون هستش تاثیر زیادی داره و تا حد خیلی زیادی جلوی ریزش موهاتون رو میگیره

2373