2737
2734
عنوان

میشه برای بچم دعاکنید؟

105 بازدید | 9 پست

اختلال رشدداره مشکلات گفتاری وحرکتی ووو....ازتون خواهش میکنم ازته دلتون براش دعاکنیدخوب بشه به همسناش برسه بتونه بره مدرسه زندگی نرمالی داشته باشه همه ی این روزای بدتموم بشه این قصه ختم به خیربشه😔

هرکی دعاکردلایک کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خیلی ممنونم

همه مردم ما و همه و همه به جز عده یی بی مشکل و بی درد هستن از خدا به همین وقت عزیز نزدیک به اذان شفای عاجل هموطن گرامی 

ستاره را گم کرده ام ............ فقط ستاره خودم را میخوام فقط ستاره فقط ستاره................................ چقد جفای دنیا و ادماش سنگینه
2738
خیلی ممنونم

خیلی خیلی خیییییییییییلی درد داره و این بزرگترن دردی هست که خدا میتونه به بندگانش بده انشالله که شفا یافته باشه و شفا بده این ارزوی از ته ته ته قلبمه نه تنها برای تو بلکه برای همه کسایی که مریضند و مریض دارن       

ستاره را گم کرده ام ............ فقط ستاره خودم را میخوام فقط ستاره فقط ستاره................................ چقد جفای دنیا و ادماش سنگینه
بله عزیزم میبرم.۴سالشه

پسر منم تأخیر گفتار داشت بردمش گفتار درمانی 

خداروشکر حرف میزنه الان

اما میگن مشکلات حسی داره

کاردرمانی حسی حرکتی هم دارم میبرمش...

ان شاالله که همه بچه ها صحیح و سلامت باشن همیشه