2726
عنوان

پسری ک سابقه ی دوستی داشته

864 بازدید | 65 پست

آیا پسری ک سابقه دوستی با دخترا و رابطه رو داشته و الان پشیمونه و بگه تکرار نمیکنه  میشه اطمینان کرد توی زندگی ؟

چطور میشه تنوع طلبیشونو سنجید

مطمئنی پشیمونه؟ 

من که ترجیح دادم با کسی ازدواج کنم که هیچکس تو زندگیش جز من نبوده باشم

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

والا این روزا همه داشتن . به نظرم اونبکه رک میاد میگه اهل دوستی بودم خیلی قابل اعتماد تر از اونیه که میگه تا حالا با هیچکی نبودم

«شب» می رود. این اقتضای «طبیعت» و «حکم» تاریخ است!
خیلی کم شدن پسرایی ک کسی تو گذشتشون ندارن

آره ولی هستن، 

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔

عزیزم باید ببینی از کدوم دسته س 

دسته اول از شیطنت جونیشه و بعد ازدواج درست میشه 

دسته دوم براش تبدیل به عادت شده که ازدواج که هیچی تا زمان مرگشونم کنارش نمیزارن من با دومی زندگی کردم بنظرم ریسک نکن

خدایا مهر کسانی رو که قسمتمون نیستن به دلمون ننداز
والا این روزا همه داشتن . به نظرم اونبکه رک میاد میگه اهل دوستی بودم خیلی قابل اعتماد تر از اونیه که ...

خودش بهم گفت البته ی بخشی شو ولی یسری کاراشم پنهان کرده بود ک تازه فهمیدم

این روزا اونایی که رابطه هم نداشتن و تجربه این چیزا رو نداشتن دارن از راه به در میشن چه برسه اینایی که این راهو رفتن

شاید واقعا پشیمون شده باشه ولی سخته فهمیدنش اگه خواستی قبول کنی یه مدت باهاش باشی میفهمی

این روزا اونایی که رابطه هم نداشتن و تجربه این چیزا رو نداشتن دارن از راه به در میشن چه برسه اینایی ...

یساله باهمین البته خیلی کم همو می‌بینیم ولی هنوز نفهمیدم

مطمئنی پشیمونه؟  من که ترجیح دادم با کسی ازدواج کنم که هیچکس تو زندگیش جز من نبوده باشم

فک نکنم همچین کسی وجود داشته باشه 😐☹️الان دیگه بدبخت ترین و زشت ترین پسر هم حداقل ی دختری تو زندگیش بوده

2706