2726

قبل خواب

یه کتاب کنترل خشم خریدم فک کنم تنها کاربردش اینه که هرکی اذیتم کرد پرتش کنم تو صورتش ایطوری خشمم مهار میشه؟🤨به قول سعدی شیرازی👈 سر دشمنتو به سر دشمن دیگرت بکوب که از دست هر دوتاشون خلاص بشی🤭😈 ولوم کن خوابوم میاد🥱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه لیوان بخورم؟ مزه بدی داره؟

یه استکان بسه

یه کتاب کنترل خشم خریدم فک کنم تنها کاربردش اینه که هرکی اذیتم کرد پرتش کنم تو صورتش ایطوری خشمم مهار میشه؟🤨به قول سعدی شیرازی👈 سر دشمنتو به سر دشمن دیگرت بکوب که از دست هر دوتاشون خلاص بشی🤭😈 ولوم کن خوابوم میاد🥱
2728
جوش به حاطر کبد هست صبح ناشتا باید بخوری

صبح ناشتا معده رو سرد میکنه

طبع کاسنی سرد هست صبح و شب نداره  کلا طبعش سرده

ولی ناشتا بیشتر اثر میداره یه دکتر به من گفت ناشتا معده رو سرد میکنه کلی مشکل گوارشی پشتش میاد