2726

خودم ۱۰ روزه ختنه کردم جفتشون رو

فک کنم سخت باشه چون کمه کم بچه میتونه خودشو به شکم بندازه یا سینه خیز میکنه و خیلی مراقبت ازش سخته

به یاد ظهر عاشورا...السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین علیه السلام 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شنیدم بعد ۶ با بیهوشی انجام میدن

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2728

خیلی سختتره.چون بچه سینه خیز اینامیره

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

اسی چقد دیر ؟ خیلی اذیت میشه چون به شکم برمیگرده و سینه خیز میره یا چهاردست و پا خیلی اذیت میشه خیلی خیلی زیاد 

من پسرمو ۳ماهگی ختنه کردم خیلی خوب بود یکم فقط اذیت شد

2706