2703
2713

[QUOTE=240733364] من ادبیات۴۰عربی۴۰دینب۱۰۰زیست۵۰شیمی ۲۵ریلضی فیزیک٫۲۰بنظرت با تحلیل ازمونای کنکوری و مرور میتونم ...[/QQUOTE زیر ۵۰۰۰ یا زیر ۷۰۰۰میشین بستگی به امسال داره آخه خیلی ثبت نام کردن اگه بخونن

اما اینو بگم پرستاری پزشکی میارین  چون در صداتون خیلی خوبه اگه آزمون بزنین بهتر میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم من الا سه تا کنکور زدم و فهمیدم تقریبا کجا مشکل دارم بشینم مرور کنم یا همون تست زدن رو ادامه ...

قطعا وقتی فهمیدی کجا مشکل داری مرورش کن و دوباره تست بزن تا مسلط بشی و بشه ملکه ذهنت مطلب

کسی جز استارتر منو ریپلای نکنه ....اگه دلتون بحث میخواد یه تاپیک جدا بزنید تگم کنید میام اونجا حسابی از خجالتتون درمیام...گاهی جواب مزخرفات بعضیارو نمیدم ...من همون آدمیم که نه تحصیلات نه معدل الفم تاثیری روی حرف زدنم نذاشته حرفمو رک میزنم حق میزنم میخواد خوشت بیاد میخواد بدت بیاد پشت این کاربری یه آدم بی آزار نشسته که اگه خیلی اذیتش کنید بیفته سر لج باید سفره صلوات پهن کنید تا کوتاه بیاد....اگه ارجاعت دادم به امضام یعنی  نه تنها حوصله یاوه گویاتو ندارم بلکه به هیچ جای مبارکمم حسابت نمی کنم ....سعی کن زیاد به پر و بال من نپیچی من اعصاب ندارم یهو میزنم کتلتت میکنم به خود میای میبینی کتلت شدی ...حسن ختام اینکه تضمین میکنم من بی حوصله ترین ادمی هستم که توی عمرتون دیدید...
2456