2297
2330

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2051

خیلی زیاد تستا واقععععا کارسازن عیب کارت درمیاد و میفهمی کجاها نیاز ب مرور داری و نحوه سوالا هم دستت میاد

کسی غیر استارتر ریپلای نکنه منو ا‌گه دلتون بحث میخواد تاپیک بزنید تگم کنید میام اونجا بحث میکنم ....گاهی جواب مزخرفات بعضیارو نمیدم چون حوصله بحث ندارم ....تضمین میکنم که من بی حوصله ترین آدمی هستم که توی کل عمرتون دیدید...
بعضی سوالات هستن که چند بار تکرار میشن اگه اون تست هارو بخونید قبولی 💖

من ادبیات۴۰عربی۴۰دینب۱۰۰زیست۵۰شیمی ۲۵ریلضی فیزیک٫۲۰بنظرت با تحلیل ازمونای کنکوری و مرور میتونم چند هزار شم؟؟

مثلا ممکنه سوالا تکراری باشن؟

احتمالش هس 

ولی ممکنه اینطورم نباشه

کسی غیر استارتر ریپلای نکنه منو ا‌گه دلتون بحث میخواد تاپیک بزنید تگم کنید میام اونجا بحث میکنم ....گاهی جواب مزخرفات بعضیارو نمیدم چون حوصله بحث ندارم ....تضمین میکنم که من بی حوصله ترین آدمی هستم که توی کل عمرتون دیدید...
 من ادبیات۴۰عربی۴۰دینب۱۰۰زیست۵۰شیمی ۲۵ریلضی فیزیک٫۲۰بنظرت با تحلیل ازمونای کنکوری و مرور میتونم ...

عربی رو باچی خوندی؟

من انگااار خنگم خودمو بکشم ۴۰درصد میزنم

همچنین ادبیات رو 

لغات و املا رو کامل فولی؟

[QUOTE=240733364] من ادبیات۴۰عربی۴۰دینب۱۰۰زیست۵۰شیمی ۲۵ریلضی فیزیک٫۲۰بنظرت با تحلیل ازمونای کنکوری و مرور میتونم ...[/QQUOTE زیر ۵۰۰۰ یا زیر ۷۰۰۰میشین بستگی به امسال داره آخه خیلی ثبت نام کردن اگه بخونن

اما اینو بگم پرستاری پزشکی میارین  چون در صداتون خیلی خوبه اگه آزمون بزنین بهتر میشه

عزیزم من الا سه تا کنکور زدم و فهمیدم تقریبا کجا مشکل دارم بشینم مرور کنم یا همون تست زدن رو ادامه ...

قطعا وقتی فهمیدی کجا مشکل داری مرورش کن و دوباره تست بزن تا مسلط بشی و بشه ملکه ذهنت مطلب