2733
2734

دکتر دادگری خیلی معروفه کارشم طبیعی طبیعی هم زن هم مرد.بیشتر بنظرم به درد مردا میخوره چون چندتا دوست من عمل کرده بودن بهشون نمیومد

آدما به دو دلیل وارد زندگیت میشن✋.یا میشن درس زندگیت..یا میشن خود زندگیت...خدایا هزاران بارشکرت که اونایی که اومدن تو زندگیم و رفتن همشون درس بودن و اینو بهم ثابت کردی .و الانم خود زندگیمو بهم دادی 💑💖B&S💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بالاخره رشت یا تهران ؟

اگر میتونی بیای تهران دکتر حسنانی تو تهران عالیه خیلی معروفه و یکم سخته ازش وقت بگیری ولی در عوض مطمئنی که خوب عمل میشی و بعدش مشکل تنفس و عدم تقارن و ازاین مشکلات نخواهی داشت. بازم خودت اسمش بزن تو گوگل ببین

2728
بالاخره رشت یا تهران ؟ اگر میتونی بیای تهران دکتر حسنانی تو تهران عالیه خیلی معروفه و یکم سخته ازش ...

خودم توی تهرانم 

وای نه حسنانی اصلا خوب نیست 

من رفتم مطبش 

اما پشیمون شدم رفتم پیش بشارتی زاده 

یکی از بیماراش همونجا بود گفت سوراخ بینم نامتقارن شد خیلی پشیمون بود پیش حسنانی عمل کرده 

یکی دیگه هم می‌گفت مثل ما اشتباه نکنید فقط خوبارو توی پیجش میزاره خیلی خرابکاری می‌کنه 

می‌گفت حسنانی قبلا یه شهر دیگه بود اما مردم دیدن کارش خوب نیست اصلا، شکایات هم زیاد داره دیگه بیمار نداشت و اومد تهران 

(توی اینترنت هم دیدم تعداد شکایتش خیلی بالاست)🤕

🎀♥️لطفا لایک نکنید♥️🎀           

عمل بینی توسط دکتر متخصص و کادری حرفه‌ای
با سابقه درخشان و نازلترین قیمت 
با قیمت ۱۱ میلیون تومن
مشاوره رایگان
برای مشاوره و پاسخگویی سوالات با شماره 09337171901 و دیدن نمونه جراحی بینی به اینستاگرام زیر مراجعه کنید

https://www.instagram.com/jarahi_bini_zibaie/

بالاخره رشت یا تهران ؟ اگر میتونی بیای تهران دکتر حسنانی تو تهران عالیه خیلی معروفه و یکم سخته ازش ...

دکتر حسنانی خیلی خوبه که کاراش خودت بزن تو پیجش نمونه کاراش بین حتی فیلم اتاق عمل هم میذاره می تونی بیین دقیقا بعد از عمل چطوری میشه 

2738