2703
2553
عنوان

سلام شوهرو وخانواده شوهر

432 بازدید | 10 پست

من ۷ساله بهاشون زندگی میکنم واقعا زجرم دادن اذیتم کردن تو تمام زندگیم دخالت دارن از اول سیاست نداشتم ک نزارم تو زندگیم دخالت کنن همیشه ترسیدم و سکوت کردم شوهرم هم پشتم نیست ل حرف خانوادش هست شب روز دعا میکنم برم خونه جدا ولی نمیشه شوهرم نمیاد میگه من ازپیش خانوادم جایی نمیرم بخدا سریه کاری هست ماهی ۴تمن حقوقشه ک اهمیت نمیده هزارتمن تو کارتش نیست هرچ میگم ازصبح میری سرکارتا شب الکی میری میای بفکر باش میگع همین کع هست بسه اهمیت نمیده چون پیش خانوادش هست اینجوری بی اهمیت هست لطفا کمکم کنیدچکارکنم ک راضی بشه بیاد

از اول نباید میرفتی

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

میفهمم چی میگی،منم ۵ سال با خانواده همسرم زندگی کردم،خیلی اذیتم کردن واقعا،همش سرشون تو زندگی و رفت آمد من بود،خودمم کوزت تمام عیارشون.

حالا ۲ سالی میشه خدا رو شکر اومدیم خونه خودمون،تو این دوسال من معنی زندگی واقعی رو چشیدم،البته هنوز اذیت ها و دخالت هاشون هست،بیشتر از این ناراحتن ک چرا پسرشون رو ازشون جدا کردم،ولی هرچقدم اذیتم میکنن الان دیگه دلخوشم ک خونه خودمم.

بعضی خانواده ها مریضن اصلا،انگار عروس بیچاره چ گناهی کرده.

منکه فقط دعا کردم و چله گرفتم تا شوهرم راضی شد،چون همه کارای خانوادش با شوهر من بود با اینکه بچه آخر نیس،بخاطر همین راضی نبودن ما سر و سامون بگیریم،دوسداشتن تا آخر عمر حمالیشون رو کنیم

اول عاشق بوده یا معشوق              نی نی سایت همون جاییه ک میام ۵  دیقه چرخ بزنم برم،یهو میبینم 4 ساعت گذشته🫠
2714
چله ی سوره یاسین و زیارت عاشورا بگیر،بحق امام حسین نجات پیدا کنی.

ممنونم عزیزم بخدا الان بنظرم ۶تا چله هست ک گرفتم دوتا زیارت عاشورا چندتا دیگ ولی هنوز درست نشد بخدا ۷ساله درعذابم حتی تو حمام هم بری دخالت دارن ب شوهرم میگن نزار بره خونه باباش باخودت جای نبریش اهمیت نده بهش کلا کاری بهاش کردن ک از خانواده من متنفره مادرش تا ۱ظهر خوابه بخدا دست ب هیچی نمیزنه دلش نمیخواد خدمت کارش جای بره ب شوهرم میگن اگ رفتی جدا دیگ پسر ما نیستی کاری بهاش کردن ک نمیتونه زن بچه خودش اداره کنه بریم خونه جدا و راحت باشیم بخدا اصلا زندگی نکردم نمیدونم زندگی چیه سن ۱۵ سالگی ازدواج کردم الان ۲۲ سالمه یه دختر ۵ساله دارم بخدا ارزو دارم یه بار دخترم ببرم پارک ولی ب شوهرم میگن نزار تنهای دم در هم بره خدا لعنتشون کنه زندگیم جهنم کردن اصلا ذات ندارن نمیدونم اون دنیا رهایی دارن یا نه ارزو دارم برم خونه جدا و خانوم خونه خودم باشم ن خدمت کار بقیع هیچ زندگی نکردم فقط منتظر یه معجزه از خدام ک کمکم کنه🤲🤲🤲😔😔

چله ی سوره یاسین و زیارت عاشورا بگیر،بحق امام حسین نجات پیدا کنی.

پدرم میگه وقتی ای همه مشکل داری طلاق بگیر نمیتونم دخترم ول کنم دلم براش میسوزه بخدا خسته شدم تو ای سن افسرده پیر شدم ن راهی دارم ن هم چی فقط خدا خودش دلش ب حالم بسوزه وکمکم کنه تا زندگیم خراب نشد از دخترم جدام نکردن🤲🤲😔😔