2703
2553
عنوان

بیمارستان غرضی اصفهان

4277 بازدید | 24 پست

سلام خانما روزتون بخیر 

کسی تازگی بیمارستان غرضی اصفهان زایمان کرده چطوریه؟ خوبه ؟ تمیزه رسیدگیشون خوبه یا نه ؟

و یه سوال دیگه اینکه اگه واسه مراقبت های بارداری پیش یه دکتر بریم اشکالی داره اگه واسه زایمان نریم پیش همون دکتر ؟ منظورم اینه که اون دکتر بیمارستان خصوصی زایمان انجام میده ولی بخاطر هزینه زایمان بریم بیمارستان دولتی 

مامان دو تا پسر خوشگل😍😍یکی آسمونی😭😭😭یکی زمینی 🥰😍🤩😘
نمیدونم عزیزم منم یکماه دیگه زایمانمه قصد دارم برم زهرای مرضیه دکترمم همونجاست ... بچها کسی زهرای مر ...

من زهرای مرضیه زایمان کردم ولی چون درگیر بچم و بیماریش بودم اصلا حواسم به خودم و زایمان و کادر بیمارستان نبود 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم عزیزم منم یکماه دیگه زایمانمه قصد دارم برم زهرای مرضیه دکترمم همونجاست ... بچها کسی زهرای مر ...

گلم جواب سوال دوممو میدونید ؟ 

2720

من دکترم  خانواده زایمان میکرد

من رفتم غرضی خیییییلی راضی تر یک نفر بودم از زایمانم ک خصوصی بود

زایمان راحت بستگی ب بدنت تلاش خودت و اصلی تر همه توکل ب خدا داره 

از خدا کمک بگیر  بسپار بهش هر جا دنیا میخوای برو زایمان❤️

2714
نه عزیزم من خودمم بخاطر دکترم میرم زهرای مرضیه حتی نمیدونم دولتیه یا خصوصی😅

ان شاءالله بسلامتی زایمان کنی گلم 

مظلوم بازی ؟؟؟؟؟؟

منظورم اینه ساکت باشی و درد بکشی خجالت بکشی و ایناس 

من درد ک داشتم میگفتم و ابراز میکردم

زود زایمان کردم 

ولی یه نفر خیلی اروم بود  درداش زیاااااد    فرداش زایمان کرد .بازم هر جور ک خودت صلاح میدونی انجام بده عزیزدلم ❤️😘

من دکترم  خانواده زایمان میکرد من رفتم غرضی خیییییلی راضی تر یک نفر بودم از زایمانم ک خصوصی بو ...

به نظرت واسه سزارین هم خوبه بیمارستان غرضی ؟ من باردار نیستم ولی میخوام ان شاءالله به امید خدا اقدام کنم زایمان اولم سزارین شدم و دکتری که الان میخوام برم پیشش واسه مراقبت بارداری بیمارستان خصوصی زایمان انجام میده ولی ممن نمیخوام برم خصوصی میخوام برم دولتی سوالم اینه که اشکالی نداره پیش دکتر خودم زایمان نکنم ؟ 

منظورم اینه ساکت باشی و درد بکشی خجالت بکشی و ایناس  من درد ک داشتم میگفتم و ابراز میکردم زود ...

وای منم خیلی مظلومم بخدا دردم داشته باشم نمیتونم بروز بدم و میریزم تو خودم😥😑مخصوصا جو زایشگاه که تنهایی و حس غریبی میکنی

ڪه ڪِردار مانَد زِ ما یادِگار🙃🌱
2706