2726

همین ک میتونی نگهش داری خوبه دیگه مشکلی نداره که.هرکی یجوره فیزیولوژی بدنش

This is a new life🫀🎶                                                  . ... من اونی‌ام که از زندگیش میشه سریال درام ساخت.سنم زیادنیست ولی تجربه‌های بد و خوبم اندازه‌ی یه پیزرنه کهنه ساله😅تااینجای زندگی و بعد از افسردگی حاد و رسیدن به خوشبختی و حس خوبِ ساختگی و هزاران چیزدیگه فهمیدم همه‌چیو به شوخی بگیر و فقط ردشو.رد شو! خب؟ چه خوب چه بد فقط رد شو از همچی! این یکی از راهای دور زدنِ زندگیه🤫اگه تااینجا بیومو خوندی ینی به حرفام نیازداشتی.قوی باش همین رفیق💜

قبلش برو دسشویی 

هیچ موقع اگ ادرار داری رابطه نداشته باش 

اگ‌هم رفتی دسشو وبازم تکرار شد عفونته

تیکر بارداریم نیس میشه برای اینکه یه نی نی بیاد تو دلم ی صلوات مهمونم کنید خدایا به همه منتظرا هم یه نور چشم سالم بده الهی آمین ,لایک نکید اصلا ن پست ن کامنت ،کامنتی خوشتون اومد ک من گذاشتم ی صلوات برام بفرستین بجای لایک ،تو تاپیکای خوب خوبم تگم کنید باتشکر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اخه نگه داشتنش خیلی سخته و قبلش هم سرویس میرم ولی باز اینجوری میشم طبیعیه ایا

اگه جدیدا اینجوری شده ممکنه از عفونت باشه

This is a new life🫀🎶                                                  . ... من اونی‌ام که از زندگیش میشه سریال درام ساخت.سنم زیادنیست ولی تجربه‌های بد و خوبم اندازه‌ی یه پیزرنه کهنه ساله😅تااینجای زندگی و بعد از افسردگی حاد و رسیدن به خوشبختی و حس خوبِ ساختگی و هزاران چیزدیگه فهمیدم همه‌چیو به شوخی بگیر و فقط ردشو.رد شو! خب؟ چه خوب چه بد فقط رد شو از همچی! این یکی از راهای دور زدنِ زندگیه🤫اگه تااینجا بیومو خوندی ینی به حرفام نیازداشتی.قوی باش همین رفیق💜
منظور شما خیسی داخل واژنه؟

انزال زنان به خارج شدن مایع از مجاری ادرار حین ارگاسم یا تحریک جنسی گفته می­شود. مجرای ادراری لوله ­ای است که ادرار را از مثانه به خارج از بدن هدایت می­کند.

انزال زنان به خارج شدن مایع از مجاری ادرار حین ارگاسم یا تحریک جنسی گفته می­شود. مجرای ادراری لوله ­ ...

یعنی اگر ادرار کنم هم لذت جنسی میبرم تو رابطه .ببخشید متوجه نشدم یعنی چی

2706