2726

کسی بوده با این علایم؟ فقط استفراغ و تهوع و احساس پر بودن معده. یه هفته هم طول بکشه. خواهش میکنم اگه کسی مخصوصا بچش اینجوری بوده بگه

میشه واسه سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنین؟خدا خیرتون بده♥️ تو وصل بودی به بهشت....و من وصل شدم به تو.... بهشت کشیده شد...به زیر پاهایم❤❤❤

من ویروسشو گرفتم‌وای یکی دوروز بیشتر طول نکشید

💕🌱برای‌سلامتی‌آقاامام‌زمان(عج)صلوات‌بفرستین🌱💕.                                                                                                                 ❤یارب تنها نظرت باشد پایان رنج هایم❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من و پسرم و پدر و مادرم مبتلا شدیم 

ولی علامت اصلی مون اسهال بود و بی اشتهایی

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️

بچه من گرفت اول تهوع داشت بردمش دکتر از ظهر افتاد ب اسهال و استفراغ وتب

بستری شد یک هفته تاچها

رپنج روزم تب داشت باید مدام سر م بزنه بچتون  چون اشتهاشونم ازبین میره اشتها اور بدی برا اسهالم دارو بخوره

خلیم لاغرمیشه

منو پسرم درحال سپری کردنیم از دیشب حالمون بده

پسرت اگه کوچیکه حتما ببرش دکتر 

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️
من ویروسشو گرفتم‌وای یکی دوروز بیشتر طول نکشید

اون فرق داره یه روزه خیلی هم شدید نیست در حد اسهال هست منم گرفتم این که ایشون میگن شدیده بیشتر هم توی بچه ها شایع هست 

لطفاً درخواست دوستی ندین دوستان🙏🏻
منو پسرم درحال سپری کردنیم از دیشب حالمون بده

میشه علایم پسرتو بگی؟

میشه واسه سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنین؟خدا خیرتون بده♥️ تو وصل بودی به بهشت....و من وصل شدم به تو.... بهشت کشیده شد...به زیر پاهایم❤❤❤
اره سه سالشه😢😢

آخی عزیزم ... اسهاله ؟

بچه من گرفت اول تهوع داشت بردمش دکتر از ظهر افتاد ب اسهال و استفراغ وتب بستری شد یک هفته تاچها رپن ...

پسر من نه تب داره نه اسهال، پس ویروسی نیس الکی دلمو خوش نکنم پس معدش مشکلی داره خدایا کاش بمیرم

میشه علایم پسرتو بگی؟

صبح بیدارشد گفت یکم اسهال شد درحدی ک فقط شلوارش کثیف شد بعدم گفت دلم دردمیکنه من فک کردم گرسنشه داشتم صبحانه اماده میکردم یهوبالا اورد چون معدش خالی بود فقط آب ریخت بیرون

صبحانه ام یه لقمه بیشترنتونست بخوره و کسل بود همش درازکشیده بود زمین از ظهر شروع کرد به تب کردن

بهش شربت دادم کته ماست دادم بهترشدالانم خابه

منم همش اسهال دارم و دلمو معدم بشدت درد میکنه افتضاح درد عجیبیه و دیشب قبل خواب بالا اوردم فک کردم پرخوری کردم ازاونه صبحم ک پسرم حالش بد شد فهمیدم این ویروسه ولی اخه ما جایی نبودیم ک نمیدونم چجوری مبتلا شدیم

💜صعود به گروه بنفش💜قد۱۶۵ هدف ۵۵الی۶۰💜وزن اولیه ۸۰😵وزن فعلی ۷۲🤩🤩 تاریخ بنفش شدن ۳/۱۶💜هدف ۶۰💜
2706