2726
خواب آلودگی در طی روز خستگی مفرط و بی دلیل پرخاشگری و خشونت طلبی کاهش و عدم اعتماد به نفس بی توج ...

دقییییقا

مخصوصا اخری منو پیرم کرد جوونیم داره میره الکی شوهرم عذابم داد با قرص خوردنش حس میکنم پیر شدم با سنه کمم

با اینکه دیگه نمیخوره ولی هنوز اثراتش هست😔😔😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه اندازش عین استامینوفنه دقیقا هم باز میفروشن هم ورقه ای شوهرم مصرف داشت دیدم

اینایی ک من دیدم تو ی ظرف مث مشکل گشا بود اندازه عدس 

بلاخره هر قرصی ک قایمش کنن ی کوفتی هس

لایک نکن جون دل♥️🙏
دقییییقا مخصوصا اخری منو پیرم کرد جوونیم داره میره الکی شوهرم عذابم داد با قرص خوردنش حس میکنم پیر ...

عزیزممم🙁

خب الان خوبه که دیگه مصرف نمیکنن 

شاید ضعف اعصاب گرفتن الان 

2728
دقییییقا مخصوصا اخری منو پیرم کرد جوونیم داره میره الکی شوهرم عذابم داد با قرص خوردنش حس میکنم پیر ...

گلم میشه دقیق بگی همسرتون چجوری بود ؟ 

داداشم همه چیزش خوبه فقط لاغر شده و کم اشتها برای کارشم زرنگه اصلا مورد مشکوکی ندیدم بجز لاغریش اونم مردم گفتن چی مصرف میکنه لاغر شده 

خانومش میگه کلا یه وعده غذا میخوره در حالیکه قبلنا دو وعده غذا میخورد اونم با نان باز هی گزینش بود 

خانومش میگه کلا از لحاظ جنسی هم رابطه ش زیاده ولی از اولم اینجوری بوده تغیر نکرده باز از اول زیاد و طولانی بوده نکه بگیم الان تغیر کرده

خب الان خیلیا اینجوری ان چرا بهش شک کردین چیز مشکوکی مگه ازش دیدین؟🙁

فقط لاغر شده اونم یکمی کارش سنگینه یکمم بدهی داره فکر کنم غصه ی اونو میخوره ضعیف شده پدرم خیلی نگرانشه ولی خیلی با شخصیت و آرومه رومون نمیشه بگیم بیا آز بده

خیر نبینن یه سری  عطاریارو که میفروشن اکثره این قرصای کوفتیو عطاری میفروشه

اره من دوران عقدم ماشین نداشتیم ماشین برادرشوهرو قرض کردیم بگردیم باهم 

شوهرم بهم نشون داد ک ۱۰۰ تا ترامادول زیر صندوق عقب قایم کرده بود

لایک نکن جون دل♥️🙏
گلم میشه دقیق بگی همسرتون چجوری بود ؟  داداشم همه چیزش خوبه فقط لاغر شده و کم اشتها برای کارشم ...

بنظرم داداشت مصرف نداره

شاید یه ویتامین بدنش کم شده که کم اشتها شده

من شوهرم همه این علائمایی که بالا نوشتنو داشت

ببخشید اینجوری میگم سگ شده بود

ولی از نظر رابطه مشکل نداشتیم

اما تو ترک به مشکل خوردیم حتی کنارم نمیخوابید

گلم میشه دقیق بگی همسرتون چجوری بود ؟  داداشم همه چیزش خوبه فقط لاغر شده و کم اشتها برای کارشم ...

قزض  رو رابطه خیلی اثر می اره اول باعث میشه دیر ارضا بشه بعد ی مدت اصلا نعوظ ندارن 

سلام عزیزم ،اثراتی ک میگی شامل چیاست؟؟منم همسرسابقم بهم گفت اون چن سالی ک نبودم ترک کرده،علائم الانش هنوز پرش دست و پا توخواب رو داره،اشتهاش اون موقع زیاد بود الانم همینطور اون موقع چشماش یهو میرفت الان ی چنبار فقط متوجه شدم واینکه الان ی علائم جدید داره اونم اینه ک شباموقع خواب پیشانیش عرق زیادی میکنه و یهو میبینی سروگردنش کلا خیسِ عرقِ یا ک ب محض اینکه میخوابه کلا سروگردنش خیس عرق میشه ،بنظرت اینا علائم مصرفه؟؟یا ازعوارض ترکه؟؟

توروخدا اگه پیامم رو خوندی جواب بده 

لطفابرای رفع مشکلات مامان مهربونم صلوات بفرستید دوستای مهربونم،من ب نفس های گرم شما ایمان دارم❤
2706