2733
2734

خودم دلم میخواد پولداربشم ی زندگی راحت خونت و ماشین وطلاو تفریح سفرهای خارجه ی دوقلوهم گیرم بیاد 

عشق یعنےیه همراه خوبعشق یعنےداشتن دوستان خوبدوستان خوب یعنےنعمت خداخدایا شکر براےنعمتهای زیبات

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اینارو جز آخریه  منم میخوام 

دارم تلاشمو میکنم 

اسی میگفتن چله سوره فجر برای حاجت روایی خوبه 

بیا با همین دوستان چله بگیریم شاید که شد؟ 

الهی که بشه ولی خب ما که تموم تلاشمونو میکنیم برای رسیدن به خواستمون وهم  این چله رو امتحان 

نظرت؟ 

کاربری  برای سه نفر است 
آرزوها زیاده  یه شوهر خوشتیپ و پولدار و خوش اخلاق و سالم و چشم پاک نصیبم بشه یادم رفت بگم دکتر ...

خخخخخ

انشاالله

عشق یعنےیه همراه خوبعشق یعنےداشتن دوستان خوبدوستان خوب یعنےنعمت خداخدایا شکر براےنعمتهای زیبات
اینارو جز آخریه  منم میخوام  دارم تلاشمو میکنم  اسی میگفتن چله سوره فجر برای حاجت ر ...

اگه کسی باشه آره پایه ام

2738
آرزو نمیکنم اما هدفم اینه  مستقل بشم ی خونه معمولی با کار خوب و حقوق خوب  هرهفته برای بچ ...

👏

اگه کسی باشه آره پایه ام

خب تاپیک میزنی؟ منم تگ کن میام 

هر کی حاجت داره یه چله میگیریم 

خودمونم برا هدفمون تلاش میکنیم 

اگه جواب نداد هرگز و هرگز نمیایم چله 

کاربری  برای سه نفر است