2726

طلاق و جدایی ممکنه به عنوان یک تجربه تلخ توی زندگی ثبت بشه، ولی اون چیزی که مهمتره و میتونه این اتفاق رو یک اتفاق منفی یا مثبت توی زندگیمون قلمداد کنه، تصمیمات و تاثیر پذیری این اتفاق توی تصمیمات بعدی برای زندگیمونه.

امید به آینده و رهایی از افکاری که باعث تضعیف روحیه میشه هم خیلی مهمه.

کاربر آقا / وَمَنْ يَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ/ چارچوب‌های اخلاقی و رفتاری: منطق، رعایت اصول اخلاقی، پرهیز از نگاه جانبدارانه و اظهارنظرهای متعصبانه و احترام متقابل

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من ده سال پیش طلاق گرفتم هیچی پشت طلاق نیست. وقتی به گذشته فکر میکنم با خودم میگم کاش به جای فرار ...

وای همینه که داغونم میکنه . میگم بعدش چکار کنم ؟ 

میدونی آخه همسر من خونه نداره و الان شرایط اجاره کردنم نداره . منم ۷ ماه خونه مادرشوهرم بودم همش 

الانم بخوام بمونم اونجا باید باشم . زندگی با مادر شوهر هم واقعا طاقت فرساست.

مردا دنبال اقتدا و محبت و تایید شدن هستن یکم کوتاه بیا چون دوسش داری میگم اگر دوسش نداشتی فرق میک ...

خیلی کوتاه اومدم . همیشه دارم میگم بیا فعلا نریم محضر حداقل یک ماه صبر کنیم . فقط میگه نه و کاملا سنگ شده

خیلی کوتاه اومدم . همیشه دارم میگم بیا فعلا نریم محضر حداقل یک ماه صبر کنیم . فقط میگه نه و کاملا سن ...

عزیزم

خب تو تلاشتو بکن

نشد دیگه تقصیر تو نیستن

الهی که بهترینها برات پیش بیاد

خدایا شکرت، یعااالمه
سخته میدونم  ولی مقطعیه بسنج ولی زندگیتو از دست نده راحت تو چی با شوهرت تفاهم نداری؟

من توی بعضی موارد نه ندارم . 

اما چون عقدم دخالت خانوادم خیلیه 

همش دارن میگن ب درد تو نمیخوره.  اخلاق نداره . جدا شو 

با منم قهر بودن ک چرا جدا نمیشم 

همسرمم اصلا دلش با خانوادم دیگه صاف نمیشه 

میگه چهار روز دیگه اگه بریم سر زندگی نمیزارم بری اونجا 

سر همین فردا باز کلی بحث داریم 

دلایلتو خوندم عزیزم 

بنظرم همه چیش بستگی داره به شما که درست بشه الا دست بزن 

شما که الان عقدی میگی میزنه 

بعد ازدواج میخواد چی بشه؟

بعدشم گلم آدم با آدم فرق می‌کنه 

شرایط با شرایط متفاوته 

روحیات آدما با هم فرق داره 

یه سریا قوین آدمای وابسته ای هم نیستن بدترین اتفاقات هم براشون بیفته بازم بلند میشن و زندگیشونو میسازن 

پس نمیشه در مورد زندگی شما نظر قطعی داد 

ببین خودت چطور آدمی هستی؟ 

بعضی وقتا جدایی بهترین و درست ترین کاره

من وقتی ازدواج کردم کم سن و سال و بی زبون بودم

وگرنه کلا یه مدل دیگه برخورد میکردم و شاید سنم بالاتر بود تحملم هم بیشتر میشد و قدرت حل مسئلم بالاتر بود و  جدا نمیشدم

اونا روستایی بودن ما شهری تفاوت فرهنگی بسیار 

اون تک پسر بود و بی عرضه

بی عزت نفسم بود

خدایا شکرت، یعااالمه
2706