2733
2734
عنوان

به نیت ۴۰ نفر سوره یاسین میخونم

132 بازدید | 20 پست

برای حل شدن مشکلم یه حمد میخونی مهربون❤️🌹

من به نیت چهل نفر سوره یاسین میخونم💖🙏🏻

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖

نیلوفره اسمم نیلوفر منتظر ی خبری ام برسه انشاءالله و خدا مهرمو ب دل اونی ک دوسش دارم بندازه انشاءالله و سلاپتی پدر مادرم 

امضامو میخونی؟🌸🍀نیت میکنین هدیه به اسم های آبی سوره مبارکه توحید یا سوره مبارکه  حمد یا صلوات بفرستین به نیت نیلوفر انشاءالله و ازشون بخواین انشاءالله برام دعا کنن🌸🍀اگه یادتون بود سر نمازتون دعام کنین انشاءالله 🍀🌸آقا امام زمان علیه السلام.اقا امام رضا علیه السلام حضرت ابوالفضل علیه السلام  نرجس خاتون سلام الله علیها🌸شهید ابراهیم هادی. شهید سید احمد پلارک. شهید سید مجتبی علمدار 🌸🍀اگه یادتون بود سر نمازتون دعام کنین انشاءالله 🦋🌹
نیلوفره اسمم نیلوفر منتظر ی خبری ام برسه انشاءالله و خدا مهرمو ب دل اونی ک دوسش دارم بندازه انشاءالل ...

🌹حاجت روا بشی

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

برا من و داداشم و شوهرم 

5 تا حمد میخونم

اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری س 

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙
🌹حاجت روا بشی

قربونت برم ب نیتت دو تاسوره مبارک  حمد خوندم انشاءالله حاجت روا شی 

امضامو میخونی؟🌸🍀نیت میکنین هدیه به اسم های آبی سوره مبارکه توحید یا سوره مبارکه  حمد یا صلوات بفرستین به نیت نیلوفر انشاءالله و ازشون بخواین انشاءالله برام دعا کنن🌸🍀اگه یادتون بود سر نمازتون دعام کنین انشاءالله 🍀🌸آقا امام زمان علیه السلام.اقا امام رضا علیه السلام حضرت ابوالفضل علیه السلام  نرجس خاتون سلام الله علیها🌸شهید ابراهیم هادی. شهید سید احمد پلارک. شهید سید مجتبی علمدار 🌸🍀اگه یادتون بود سر نمازتون دعام کنین انشاءالله 🦋🌹
2738
برا من و داداشم و شوهرم  5 تا حمد میخونم اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری س

حاجت روا باشین🌹

برات خوندم گلم اگه نیشه برام بخون معلم شم منتظر جواب ازمونم حدیثه ام گودرزی 

حاجت روا باشین🌺🙏🏻

2706