2733
2734

مامانا من صبح حدود ساعت ۹ واکسن پسرمو زدم 

از صبح دستش درد میکنه بچم نمیتونه تکون بده دستشو

بهداشت گفت کمپرس سرد بزار ولی پسرم اصلا اجازه نمیده 

کمپرس گرم میزارم آروم میشه

چکار کنم؟

گ

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
استامینوفن بهش دادی گلم؟؟

آره عزیزم هر ۶ ساعت میدم

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏

دردش طبیعیه دستشون قشنگ ۲۴ ساعت کامل درد زیاد داره .استا بده حتمااا بهش دردشو آروم میکنه.

من هفته پیش به دخترم واکسن ۶سالگیشو زدم ۲۴ساعت تحمل کنید تمومه

کاربر یاس هستم از۹۲ عضو سایتم...
2738
استامینوفن بده بهش بگو زیاد تکون نده دستشو طبیعی دیگه عزیزم درد که داره 

میگم ینی کمپرس گرم ایراد نداره روز اوله؟

منم از پسرمو باید بزنم

قبل و بعدش باید قرص یا شربت استامینوفن داد

بعدش هر 4 ساعت یا 6 ساعت

درد و کمی تب رو داره

من شاید کمپرس نزارم 

زندگی خود را آویزان نظر و قضاوت دیگران نکنید.نظر و قضاوت دیگران کوچکترین تاثیری در زندگی ما ندارد.مردم حتی از کتابهای آسمانی هم برداشتهای متفاوتی دارند.چه رسد به حرفهای شما........ما کوشش میکنیم حرف خود را بزنیم و دیگران هم آزادند هرطور دلشان میخواهد فکر کنند......(دکتر هلاکویی)😍😍                                                                               عاشق سه تا مردم😍😍😍همسرم پسرم داداشم(M&M&M)    
دردش طبیعیه دستشون قشنگ ۲۴ ساعت کامل درد زیاد داره .استا بده حتمااا بهش دردشو آروم میکنه. من هفته پ ...

عزیزم

مبارکش باشه بسلامتی بره کلاس اول انشاءالله

انشاا..براش سبک باشه،نگران نباش تا شب بهتر میشه دستشو اب نزن 

مرسی عزیزم🙏🌹

2706