2297
2330

@نی_نی_یار_حذف_تاپیک2    

@نی_نی_یار_3    

میشه کاربری منو قط کنین

😂محمدم برگشته ..اگه دوباره نره صلوات 

نی نی یار حذف تایپک اصلا برای من آبی نمیشه چرا؟🥺

داشتن«مغز™🧠» دلیل قطعی برای «انسان بودن™🍾» نیست «پسته™🥠» و«بادام™🥜» هم «مغز™🧠» دارند برای «انسان بودن™🥃»باید « شعور™🍹» داشت...

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂ممد داره مهاجرت میکنه از این دیار؟داری بهاهاش میری؟😂😂

کراش زدن رو پروف این کاربر پیگیری قانونی دارد⚠️ بچه مثبت و جذاب سایت 😎😂 پروفم کوکه😍❤😁  ریحون هستم«ریحانه» اسم دیگه ام سوجین هست😎به دلیل شباهت اسمم به سوکجین به اینجانب لقب خواهر نداشته جین رو دادن😂😎مشکلات زندکی مثل دستمال کاغذیه یکی رو برداری اون یکی میزنه بیرون... فکر کنم مشکلات روم کراش زدن😐😂مثل ماه 🌙می‌شوم و یاد می‌گیرم حتی زمانی که کامل نیستم بدرخشم 💫 🙂مهم نیست بقیه اهمیت میدن یا نه حمایتم میکنن یا نه خودم مهمم....یه کم از خودم بگم😁دختری پر امیدم....مشکل دارم مثل همه...ناراحت میشم مثل همه....مثل بعضی ها مشکل مالی دارم.....کسی حمایتم نمیکنه.....ولی.امیدوارم...به امید کلید خوشبختیه بالاخره به در بسته میرسیم....امید روزنه ایست در دل تاریکی...در کوچه پس کوچه های زندکی نوای امیدیست که مرا میخواند....اعع مثل اینکه نوای امید منو میخونه برم ببینم چی کار داره😂🖐🏻خوندی صلوات بفرست واسم🥺🙏🏼       پیشاپیش ازتون معزرت میخوام😂ممکنه باهاتون یه بار حرف زده باشم بار دوم نشناسمون به دلایلی همچون عوض کردن پروفایل کاربری دست منو/ریحون/ دختر خالمه /بهاره/😗
2051
2336
@نی_نی_یار_حذف_تاپیک2    

@نی_نی_یار_حذف_تاپیک2‍ 

نمیشه🤰💔

داشتن«مغز™🧠» دلیل قطعی برای «انسان بودن™🍾» نیست «پسته™🥠» و«بادام™🥜» هم «مغز™🧠» دارند برای «انسان بودن™🥃»باید « شعور™🍹» داشت...