2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من عقد خواهرم ۱۱ سال پیش نیم سکه دادم.

♥️هموطنان گلم، نیاکان ما انسانهای شریفی بودند، شما هم دق دلی سختی روزگار را سر افغانها خالی نکنید، باهاشون جوری رفتار کنید که دوست دارید با خودتون تو آمریکا و اروپا اونجوری رفتار بشه♥️خدایا مادرمو قبل از صدسالگیش ازم نگیر، اگر هم برات مقدوره من را مادر یه دختر (ترجیحا چشم سبز) بکن که سه تایی مادر و دختر و مادربزرگ با هم  لذت ببریم.♥️ سلامتی چشم و صورت و پاهامو به تو میسپارم.♥️
2456
عروس خانم از مشهد خوشش نمیاد😐😐😐😐😐

من بودم از ذوق پر پر میشدم ک😁

اگر میشه از ته دلت برام آیت الکرسی هدیه به امام حسین بخون  به نیت حاجتم و  اگر خوندی بهم بگو ،  خیلی خیلی ممنون خواهرهای گلم ❤ میشه یه روز منم تاپیک حاجت روایی بزنم ؟
خیلی گرونه ۵۵۰۰

از پول بهتره اخه... شما الان بخوای ۲میلیون بدی چن سال بعد مثلا نامزدی شما(که نمیدونم ازدواج کردین یا نه) یا مثلا نامزدی بچتون در آینده... داداشتون هم سکه قطعا بهتون میده... این نظر منه هرچی دوست دارین... اگر گرونه واستون یه کادو بخرین واسش

عروس خانم از مشهد خوشش نمیاد😐😐😐😐😐

نازبشه

بفرستشون کیش

♥️هموطنان گلم، نیاکان ما انسانهای شریفی بودند، شما هم دق دلی سختی روزگار را سر افغانها خالی نکنید، باهاشون جوری رفتار کنید که دوست دارید با خودتون تو آمریکا و اروپا اونجوری رفتار بشه♥️خدایا مادرمو قبل از صدسالگیش ازم نگیر، اگر هم برات مقدوره من را مادر یه دختر (ترجیحا چشم سبز) بکن که سه تایی مادر و دختر و مادربزرگ با هم  لذت ببریم.♥️ سلامتی چشم و صورت و پاهامو به تو میسپارم.♥️
2714
اره بابا اون موقع میشد  الان رب سکه ۵۵۰۰

اونموقع ۳۶۰ هزارتومن شد 

سکه تمام عقد من اونا ربع دادن. البته بچه بودن

سکه تمام ۱۴میلیون تومن هست ینی انقد لاکچری هستین یا این نسخه ها رو برای بقیه میپیچید فقط؟؟

انقد بخاطر گفتن حرف حق قطع دسترسی شدم‌که دیگه هیچ شماره ای تو خانواده نمونده باهاش عضو نشده باشم.پس دوست عزیزی که تحمل نظر مخالف نداری ؛ هرچی میگی واسه خودت محترم دیگه‌ هیچ اعتراضی به سخنان گهربارتون ندارم.
اره بابا اون موقع میشد  الان رب سکه ۵۵۰۰

انگشتر بخر 

با دوتومن میتونی انگشتری که به چم بیاد ولی وزنش پایین باشه بگیری

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
2706