2297
2330
سلام بچه ی من ۱۰ سالشه و دنبال یه کلاس تابستونی آنلاین و جذاب میگشتم که با یاسان آشنا شدم.
چون نزدیکه تابستونه میخواستم به شما هم کلاس های برنامه نویسی آکادمی یاسان رو پیشنهاد بدم!

چون هم واسه هر نفر یه مربی اختصاصی دارن و هم کلاس هاشون دنباله داره...

2334

سکه خوبه ، انگشتر یا النگو طلا ، کارت هدیه هم خوبه از دید من ..  عقد داداشم خواهر متاهلم سکه داد . من که مجرد بودم هم کارت هدیه ۳ میلیون تومنی

اگر میشه از ته دلت برام آیت الکرسی هدیه به امام حسین بخون  به نیت حاجتم و  اگر خوندی بهم بگو ،  خیلی خیلی ممنون خواهرهای گلم ❤ میشه یه روز منم تاپیک حاجت روایی بزنم ؟

اگر بتونی بلیط هواپیما ۲ نفره به سفر مشهد مقدس بگیری عالی میشهههه 😍 

اگر میشه از ته دلت برام آیت الکرسی هدیه به امام حسین بخون  به نیت حاجتم و  اگر خوندی بهم بگو ،  خیلی خیلی ممنون خواهرهای گلم ❤ میشه یه روز منم تاپیک حاجت روایی بزنم ؟
2336

من باشم سکه میدم بهش 

چون درجه یک هست اگه پول میخواهی بدی یکم باید قابل توجه باشه البته اگه مجردی یا متاهلی هم بی تاثیر نیست ولی من به تنهایی خودم کادو در این حد میدادم به شوهرمم کاری نداشتم 😅

من عقد خواهرم ۱۱ سال پیش نیم سکه دادم.

♥️هموطنان گلم، نیاکان ما انسانهای شریفی بودند، شما هم دق دلی سختی روزگار را سر افغانها خالی نکنید، باهاشون جوری رفتار کنید که دوست دارید با خودتون تو آمریکا و اروپا اونجوری رفتار بشه♥️خدایا مادرمو قبل از صدسالگیش ازم نگیر، اگر هم برات مقدوره من را مادر یه دختر (ترجیحا چشم سبز) بکن که سه تایی مادر و دختر و مادربزرگ با هم  لذت ببریم.♥️ سلامتی چشم و صورت و پاهامو به تو میسپارم.♥️
عروس خانم از مشهد خوشش نمیاد😐😐😐😐😐

من بودم از ذوق پر پر میشدم ک😁