2328
2330
عنوان

واژگونی قطار یزد 💔

489 بازدید | 26 پست

ختم پنج هزار صلوات برای مصدومین سانحه قطار یزد 💔 لطفا فقط و فقط تعداد رو اعلام کنین . کمکم کنین تاپیک نترکه . ممنونم 🌹

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

۱۰۰ صلوات

سلام!حال همه‌ی ما خوب است ملالی نيست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خيالی دور،که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گويندبا اين همه عمری اگر باقی بودطوری از کنارِ زندگی می‌گذرم که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد ونه اين دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!تا يادم نرفته است بنويسم حوالیِ خوابهای ما سالِ پربارانی بودمی‌دانم هميشه حياط آنجا پر از هوای تازه‌ی باز نيامدن است اما تو لااقل، حتی هر وهله، گاهی، هر از گاهی ببين انعکاس تبسم روياشبيه شمايل شقايق نيست!راستی خبرت بدهم خواب ديده‌ام خانه‌ئی خريده‌ام بی‌پرده، بی‌پنجره، بی‌در، بی‌ديوار … هی بخند!بی‌پرده بگويمت چيزی نمانده است، من چهل ساله خواهم شدفردا را به فا💖ل نيک خواهم گرفت دارد همين لحظه يک فوج کبوتر سپيداز فرازِ کوچه‌ی ما می‌گذردباد بوی نامهای کسان من می‌دهديادت می‌آيد رفته بودیخبر از آرامش آسمان بياوری!؟نه ری‌را جان نامه‌ام بايد کوتاه باشدساده باشدبی حرفی از ابهام و آينه،از نو برايت می‌نويسم حال همه‌ی ما خوب استاما تو باور نکن           

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2334
ای خدا کی اتفاق افتاده ؟

میشه لطفا پست رو پاک کنین و نت سرچ کنین ممنونم

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
نمیدونم ولی فک کنم اینم جزو ممنوعه ها میشه تو سایت

میشه لطفا پست رو پاک کنین تاپیک نترکه ممنونم ❤️

2336
میشه لطفا پست رو پاک کنین و نت سرچ کنین ممنونم

😐😐😐

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اسم تو برای من مقدسه 🎶🎵تا نفس تو سینه پر پر میزنه…🎵🎶🎵🎶🤍این تیکر تیکر تولد دوسالگی دخترمه🌹ایشالله تا تولد دو‌سالگیش راه میره خوشگل مامان♥️
هیییییی خدا همشهریامون چه راحت پر کشیدن از صبح پکر شدم 😔🌹این بار اول نیست 

میشه لطفا پست رو پاک کنین ممنونم ❤️

۲۰۰ تا میفرستم💔

میشه لطفاً برای حاجتم صلوات بفرستید؟خدا خیرتون بده💙     خدای من... نه آنقدر پاکم که کمکم کنی ...و نه آنقدر بدم که رهایم کنی...میان این دو گم شده ام...هم خود و هم تو را آزار میدهم....هرچه قدر تلاش کردم نتوانستم آنی باشم که تو میخواستی...و هرگز دوست ندارم آنی باشم که تو رهایم کنی...آنقدر بی تو تنها هستم که بی تو احساس پوچی و نابودی میکنم....خدایا هیچ وقت رهایم نکن ای مهربان ترین مهربانان💗      معمولاً زیاد صحبت نمیکنم و بیشتر نظراتی که باهاشون موافق هستم رو لایک میکنم💜       عکس کاربریم یکی از شخصیت های سریال جیران🌼
حال خیلی هاشون وخیمه دعا کنیم براشون🌹🌹🌹🌹

میشه لطفا پست رو پاک کنین تاپیک نترکه ممنونم ❤️

چی شده یکی توضیح بده 

میشه لطفا پست رو پاک کنین و نت سرچ کنین  تاپیک نترکه ممنونم ❤️