2137
2106
دکترا به من می گن یائسه شدی و به هیچ وجه امکان بارداری نداری مگه با معجزه. 33 سالمه. پریودهامم قطعه. اما خیلی امید دارم. به من امید بدید
خدا جونم من رو تنها نمی ذاره. خودش بهم قول داده. دوست عزیز برای اینکه حاجتم برآورده بشه یه صلوات واسم بفرست. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
تو سایت خیلی از دوستانو دیدم با پیاز درمانی دوباره پریود شدن و بعضی هاشونم باردار شدن
خدایا شکرت برای همه چی خیلی دوست دارم خیلی.......یا حضرت عباس ممنون از لطفتون اقا،لطفا مراقب دختر نازم باش یا امام زمان

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

رو اونایی که یایسگی زودرس دارن دارو گیاهی بهتر از شیمیایی جواب میده مثل ویتاگنوس اگنوگل ی گا پیاز درمانی
خدایا شکرت برای همه چی خیلی دوست دارم خیلی.......یا حضرت عباس ممنون از لطفتون اقا،لطفا مراقب دختر نازم باش یا امام زمان
2149
دوست من بعد از 22 سال نازایی در کمال ناباروری باردار شد جالبه که از آخرین مراجعش به پزشک هم هفت سال میگذشت یعنی هفت سال بود که دیگه درمان هم نمیکرد امیدوار باش خدایی که به مریم باکره عیسی عطا میکنه و به زکریا در پیری یحیی رو میبخشه به من و تو هم قطعا اولاد سالم و صالح عنایت خواهد کرد
خدای خوبم، بخاطر لطف و مهربونی که در حق من و همسرم کردی، و بعد از چهارده سال بهمون بچه دادی بی نهایت متشکرم، الهی الحمدلله، الهی الحمدلله، الهی الحمدلله              خدایا پسرم در نهایت سلامت متولد بشه و صالح تربیت بشه ان شاالله   بابت معجزه ات متشکرم متشکرم متشکرم 
یکی از بچه های همین سایت دکتر بهش گفته بود طبیعی اصلا حامله نمیشه ولی شد. اولش دکتر گفته بود احتمالش زیاده ک نمونه و یعالم ترسونده بودش. ولی ماشالله الان بچش فک کنم 3 سالشه خدا بخواد همه چیز ممکنه
بخند تا دنیا بهت بخنده.... :-)
2050
گاهی گمان نمیکنی و میشود گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود گاهی گدای گدای گدایی و بخت نیست گاهی تمام شهر گدای تو میشود عزیییزم امروز به بتب الحوایج موسی بن جعفر علیه السلام متوسل شو و از ایشون بخواه که پیش خدا شفیع بشن و حاجات هم ه ما برآوره به خیر بشن انشا الله التماس دعای فراووووون
خدای خوبم، بخاطر لطف و مهربونی که در حق من و همسرم کردی، و بعد از چهارده سال بهمون بچه دادی بی نهایت متشکرم، الهی الحمدلله، الهی الحمدلله، الهی الحمدلله              خدایا پسرم در نهایت سلامت متولد بشه و صالح تربیت بشه ان شاالله   بابت معجزه ات متشکرم متشکرم متشکرم 
سه ساله که دیگه تقریبا نمی شم. خیلی داروگیاهیهای مختلف استفاده کردم اما متاسفانه زیاد فرقی نکردم. خیلی خسته و نا امیدم. دوست دارم معجزه ببینم
خدا جونم من رو تنها نمی ذاره. خودش بهم قول داده. دوست عزیز برای اینکه حاجتم برآورده بشه یه صلوات واسم بفرست. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
دعا کنید واسه منم کرامت شه. دیگه دیوونه شدم
2143
دختر عموی منم از ٣٥ سالگی بهش گفتن یائسه شدی ولی قبول نکرد پیش یه اقایی رفت که انرژی درمانی میکرد البته توی ٤٢ سالگی باردار شد ولی خب خیلی عالی بود
بی ارزشترین نوعِ افتخار...!! افتخار به داشتن ویژگی‌هایی که خود انسان تو داشتنشون هیچ نقشی نداشته، مثلِ : » چهره » قد » رنگ چشم » ملیت » ثروت خانوادگی. . . "از چیزایی که خودت به دست آوردی حرف بزن" از انسان بودنت بگو...
یکی از آشناهامون هم حدود 35 سالشه به اونم گفتن که داری یاسه میشی یه تخمدانش خیلی کم کار میکنه ولی نا امید نشده هنوز دنبال درمانشه شما هم نا امید نشو طب سنتی و دکترای مختلف همه رو امتحان کن انشالله نتیجه میگیری البته شنیدم اگه حامله بشه میشه ده سال به تاخیر انداخت از صمیم قلبم دعات میکنم که خدا مشکلتو حل کنه
اگه دوست 
عزیزم روزی که من زایمان کردم خانومی که تخت کنارم بود یایسگی زودرس داشت و در کمال ناباوری باردار شده بود خودش هم باور نمیکرد تا ماه شش هم نفهمیده بود اینقدر نا امید بود ولی یه دختر ناز به دنیا آورد. پرستارا میگفتن شبیه معجزس. باید خدا بخواد
1718