2733
2734

امشب تولد بچه خواهرم بود. دامادمون داشت به خواهرم میگف روستایی ها آدم نیستن روستایی ها فلانن زندگی با روستایی جماعت تهش جدایی.(تفکرات اون نفهم ب من ربطی نداره و من مسؤول حرفاش نیستم، لطفا به کسی توهین نشه).

یهو برگشت ب من اشاره کرد که مثل این خواهرت دیدی تهش چیشد!!!!!

منم برگشتم گفتم چرا این موضوع رو پیش کشیدین الان؟

گف من مثال زدم.

گفتم اشتباه کردین مثال زدین. من مثال زندگی و صحبت شما نیستم هرجا بشینین اسم منو زندگیمو ببرین. این موضوع فراموش شده ست.

حالا بابام بهم پریده که تو حق نداشتی جواب اون رو بدی مگه اون دروغ گفته، تو غلط کردی بهش توپیدی....

منم گفتم ایشون غلط کرده وقتی شعور حرف زدن نداره اسم زندگی منو میبره.

هیچی کوفت و زهر مارم شد تولد....... 

چرا وقتی من دارم فراموش میکنم یک نفر باید هی هرجا بشینه مثال منو بزنه زندگیمو یادآوری کنه.....!!؟؟ 

زنده بمان قاتل دلخواه من،محونشو ماه ترین ماه من🌕

خوب گفتی

لطفا فقط هموطنان ایرانی تو تاپیک هام شرکت کنن و یا ریپلای کنن ممنون🙏🏻❤️                                        ستمگران براستی گنهکاران بزرگی اند. اما ستم‌پذیران چه؟ ستم‌پذیری از دیدگاه اسلام همان اندازه گناه است که ستمگری.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیگه خودت داری میگی بیشعور 

از الاغ انتظار چه چه بلبل که نداشته باش 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
2731

قربون روستاییا بره مردک نفهم

میدونی چرا قدیمیا میگن خون خودتو کثیف نکن چون هربار حرص خوردن باعث میشه سودای خونت زیاد بشه و هزارتا درد و مرض بگیری به تبعش پس به خاطر یه دونه احمقی که به احمق بودن اصرار داره خودتو بیمار نکن
2738

جدا ازون روستایی هایی که تا شهر میبینن کلا همچی یادشون میره اتفاقا زندگی با روستایی ها خیلی خوبه حداقل ترین مزیتش اینکه یه روستای ابا اجدادی داره آدم تفریح بره راحت باشه اونم واقعا حرف بدی زده هیچ وقت نباید بد بیاری طرف رو اونم جلو روش مثال بزنی خیلی بده.. 

🥰😍
2706