2733
2734
منم مث شما بودم اوایل بارداری همش دوغ کفیر میخوردم . تو بارداری باید 4 واحد کلسیم حتما بخوری . منم شنیدم که از نظر طب سنتی خوب نیس سردی زیاد ولی ویاره دیگه . دوغ گازدار سعی کن کمتر بخوری ولی ماست خوبه ولی با غذا اصلا نخور
وقتی با خدا گل یا پوچ بازی می کنی .. نترس تو برنده ای ..آخه خدا همیشه دوتا دستش برای تو پُره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آرزو جان منم دقیقا مثل تو بودم تو بارداری. یعنی روزی یه بطری دوغ اعلا میخوردم. خیلی حالمو خوب میکرد. نی نیم پسر بود. دلم هی دوغ و کشک و ماست میکشید. فکر کنم تپنی نیت پسره. اصلنم بد نیست. من که خوردم و خدا رو شکر یه نی نی سالم و ناز خدا بهم داد.
هرگز تسلیم نشوید ، معجزه ها هر روز رخ می دهند. شاید فردا روز شما باشد...
من ویارم تو بارداری دوغ گازدار بود روزی چند لیوان بزرگ میخوردم.خدا رو شکر بچه ام سالمه الان 3 سالشه
زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
2728
سلام منم ویارم به شیر و ماست و دوغ و کشک بود هر چی می خوردم تموم نمیشد بعد که دکتر ازم چکات گرفت فهمیدم فقر ویتامین د دارم . یعنی بدنم کلسیوم لازم داشت اما هر چی میخوردم جذب نمیشد بعد که بهم قرص کلسیوم دی داد ویارم از بین رفت .
2738

[QUOTE=31897699]من ویارم تو بارداری دوغ گازدار بود روزی چند لیوان بزرگ میخوردم.خدا رو شکر بچه ام سالمه الان 3 سالشه[/Q خدا حفظش کنه دختره یا پسر

زندگی نه ماندن است نه رسیدن    زندگی سادگی یک رفتن است
[QUOTE=31897699]من ویارم تو بارداری دوغ گازدار بود روزی چند لیوان بزرگ میخوردم.خدا رو شکر بچه ام سال ...

این تاپیک چه قدیمیه 😁😁😁پسره

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
سلام گلم شما نی نی تون چیه منم همینطورم

سلام من هنوز معلوم نیس سنو ان تی پا هاش بسته بود و دکتر خیلی با تردید گفت احتمالا دختره منم دیگه نرفتم سن و منتظرم تا زمان سنو انومالی برسه

میشه دعا کنی به خواسته دلم برسم  ؟   
2706