2737
2734
عنوان

وای خیلییی بد شد💔😭

183 بازدید | 11 پست

من واسه معلممون ی کادو واسه تولدش گرفتم ی کیف با ی جعبه شکلات بعد عکسشو گذاشت استوری تشکر کرد من ب یکی از صمیمی ترین دوستام گفتم فقط جعبه شکلاته رو من خریدم بعد عکس کیفه رو تو گوشیم دید فهمید دروغ گفتم خیلی بد شد مامانم بفهمه بدتر میشه چیکار کنم

ستاره هابدون تاریکی نمیدرخشن:)🌱✨

کار معلمه خیلی زشت بود😐

من با ۵ نفر از افراد یک قومیت توی این سایت آشنا شدم که آدم های بدی بودند پس از نظر من دیگه اون قومیت همه شون همینجورن همه جا هم میگم.یادتون باشه نماینده ی شهر و قومیتتون هستید.

معلمت اقاست؟

یه روزی رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم اخرین بار بوده😥😣کی فکرشو میکرد یه روز با ادمایی حرف بزنیم که تا اخر عمرمون شاید هیچ وقت نبینیمشون🤩😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دقیقا ب دوستت چ ربطی داره  مامانت چرا

فکر کنم معلمش اقاست

یه روزی رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم اخرین بار بوده😥😣کی فکرشو میکرد یه روز با ادمایی حرف بزنیم که تا اخر عمرمون شاید هیچ وقت نبینیمشون🤩😍
2738
اونو ک میدونم خیلی بد بود

فعلا صبر کن ببین چی میشه...فکر نکنم دوستت به مامانت بگه

من با ۵ نفر از افراد یک قومیت توی این سایت آشنا شدم که آدم های بدی بودند پس از نظر من دیگه اون قومیت همه شون همینجورن همه جا هم میگم.یادتون باشه نماینده ی شهر و قومیتتون هستید.
وای خداکنه یا اینکه اگه از دهن مامانش در رفت چی 

یادت باشه هر کاری که نیاز به پنهان کاری از پدر و مادرت داره کار خوبی نیست...حالا هم توکل به خدا

یادت باشه هر کاری که نیاز به پنهان کاری از پدر و مادرت داره کار خوبی نیست...حالا هم توکل به خدا

نه مامان بابام میدونن کادو دادم میدوننم که ب دوستم دروغ گفتم اما اینکه فهمیده رو نمیدونن

ستاره هابدون تاریکی نمیدرخشن:)🌱✨