2737
2739

سلام دوستان ۳۲ سالمه، سه ساله ازدواج کردم و بچه نداریم، همسرم همه جوره خوب بود و عاشق هم بودیم. فقط یک مقداری اخلاق تندی داشتن که باهاش کنار اومده بودم. حدود نه ماه پیش از تلگرامشون بصورت کاملا اتفاقی متوجه شدم که فیلم بد تماشا میکنه، خیلی ناراحت شدم باهاشون مطرح کردم اول زیر بار نرفت و میگفت که خود کانال براش اومده تا اینکه از روی لپتاپش که سیو کرده بود نشون دادم و قبول کرد. گفتم به شرطی میبخشم که دیگه تکرار نشه و اینکه باید نماز بخونی، قبول کرد. یک هفته نماز خوند بعد ترک کرد سه چهار ماه بعدشم تلگرام نصب کرد. من دیگه بهش اعتماد کرده بودم و اصلا علاقه ای به چک کردن موبایل ندارم تا اینکه دیشب سر یه مساله ای مجبور شدم گوشیشو ببینم و وقتی چشمم به تلگرامش افتاد یه حس درونی بهم گفت تلگرامشو چک کن. رفتم داخل تلگرام و متوجه شدم که دوباره فیلم میبینه، خیلی ناراحت شدم گفتم فردا صبح که بیدار شد بهش تذکر میدم ولی بعدش متوجه شدم که اسم یک کانال رو برای خودش فرستاده بود رفتم داخل کانال و دیدم کانال معرفی خانم هست کانال صیغه یابی و اسمش لذتی بالاتر از ازدواج بود. حالم خیلی بد شد دیگه کنترلم دست خودم نبود رفتم بالا سرش بیدارش کردم مثل همیشه زیر بار نمیرفت، گفتم فردا میرم خونه پدرم و ازت جدا میشم عکسای ازدواجمون رو هم پاره کردم، خیلی خیلی پرو اومده میگه ساعت دو و نیم شب بلند شو ببرمت خونه پدرت، این کاری که کردی رو نمیبخشم و میزمو شکوند لپتاپمو هم تند پرت کرد. من نرفتم چون پدر و مادرم مریضن. ساعت دو شب برم که چی بشه. اصلا زیر بار نمیرفت و میگفت که کانال رو برای دوستام سیو کردم که نشون بدم بخندیم. خدارو شکر میکنم که دو هفته پیش اقدام به بارداری نکردیم و انداختیم برای یک ماه دیگه وگرنه چه خاکی تو سرم میریختم

جالب اینجاست که فیلم هایی که سیو کرده بود و دیده بود همشون یک مرد بود که همزمان با چند زن رابطه داشت. یا دو زن با هم. همون بار اول هم که ازش فیلم دیرم هم همین بود یه مرد با چند زن. یا دو سه زن با همدیگه

خب ببینه چ عیبی دارهالکی بهش شک کردی

+میشه بغلت کنم؟                                                  •نه...قراره تنهام بذاری و خاطرات امروز منو میکشه🥺-ترک کردنت، مثل این میمونه که قسمتی از وجود خودم رو گوشه ای رها کنم و برم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
جالب اینجاست که فیلم هایی که سیو کرده بود و دیده بود همشون یک مرد بود که همزمان با چند زن رابطه داشت ...

حق داری درکت میکنم🥲حالا تصمیمت چیه

یکاللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم برای حاجتم بفرستید
خب ببینه چ عیبی دارهالکی بهش شک کردی

خیلی عب داره

دودی کہ از سیگار بالا میره همون اشڪایی کہ قرار بود پایین بیوفتہ:) ⁧،‌وقتی خوابیدن میشہ بهترین لذت زندگیــت،شک نڪن به زندگی باختی!‌ ‌‌    خیلی جاها زورم رسید ولی دلم نیومد..      دارم غرق میشم..!  میان باتلاق افکار خاکستریم..:') جایی‌ خوانده بودم که درد آدم را بزرگ می‌‌کند و روح را صیقل می‌دهدو تجربه را زیاد می‌کند. هیچ جا ننوشته‌اند که درد با یک زن، با یک مادر چه می‌‌کند. مادران درد کشیده یا زود می‌میرند، یا برای همیشه می‌‌روند، یا می‌‌مانند با چشمانی که رنگِ بی‌‌تفاوتی‌ گرفته استو دستانی که زیر ناخن‌هایش جز چیزی نمی‌روید، و گیسوانی که رقص بر شانه‌های زنانه را به خاطر نمی‌‌آورند. مادرانی بی‌ هیچ آرزویی، با ‌دنیایی کوچک. دنیایی بسیار بسیار کوچک. هیچکس از مادرانی که به بهشت نمی‌‌روند چیزی ننوشته است
2738
شوهر داری؟

نه

+میشه بغلت کنم؟                                                  •نه...قراره تنهام بذاری و خاطرات امروز منو میکشه🥺-ترک کردنت، مثل این میمونه که قسمتی از وجود خودم رو گوشه ای رها کنم و برم.

بعدش گفت که مشکل از توعه که من رفتم فیلم دیدم اخه باهام کم رابطه داری. در حالی که من در هفته حداقل دو بار باهاش رابطه دارم و همش خودش پسم میزنه و میگه که من رابطه ای میخوام که تو حتما لذت ببری. آخه من چطور میتونم هفت روز هفته لذت ببرم. فوقش سه بار در هفته. نه هر شب. تازه دست خودش باشه روزی دوبار. در حالی که من همیشه ازش میپرسم که ازم راضی هستی اگه ناراضی در مورد چیزی هستی بگو تا اصلاح کنم ولی همیشه میگفت راضی ام و تو بهترینی. در حالی که دیشب گفت ازت راضی نیستم!

2706