2410
2553

سلام خدمت همه دوستان ی راهنمایی از شما عزیزان میخواستم 

سرگرمی و فعالیت برای یک خانم که تو خونه هست و همسرش برای کار یک هفته در میون خونه، نیست چی سراغ دارید که هم بتونه تاثیر مثبت اجتماعی روم بذاره هم سرگرم بشم .اگر فعالیتی مد نظر دارید ممنون میشم راهنماییم کنید که هم از نظر اجتماعی و فرهنگی رشد کنم هم سرگرم بشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

خیاطی .سوزن دوزی .داستان نوشتن .کتاب خوندن .یادگرفتن غذاهای جدید .کیک پختن .

رنگ لباس سه سالگیم قشنگ یادمه ابی بود لبه دوزی داشت یه ژاکت داشت ...یک کفش عسلی رنگ داشتم ....کنار خونمون یه مزرعه گندم بود....یع اقایی می اومد تو حیاطمون بلوک درست میکرد و بهمون کلوچه میداد همه اینها رو یادمه همسایمون یک گربه داشت میرفت تو کمد ولی یادم نیست همین چنددقیقه پیش سوزنی که رو باهاش دکمه دوخته بودمو کجا گذاشتم 😐😐😐واقعا چرا 🤔🤔🤔
2714

باشگاه .کتاب بگیره بخونه .جدول حل کنه .پیاده روی کنه .بره سرکار .غذاهای جدید درست کنه .یا از اینستا کلیپ اموزشی مثه خیاطی یا وسایل تزیینی و ... یاد بگیره

مامانم همیشه میگه من ۹ ماه سختی کشیدم ک قلبت شکل بگیره نذار یکی تو ده ثانیه بشکونه بره

خوش‌ به حالت، اینقدر وقت ازاد داری که نمیدونی باش چکار کنی، حسابی از این لحظه ها استفاده کن و هر کاری که خودت  وست داری و انجام بده، من به شخصه اگه تین وقت و داشتم کناب میخوندم، زبان جدید یاد میگرفتم، فیلم میدیدم….