2328
2330

😐همش قهر قهر قهر

😂ّبعضی وقتا میره بالا منبر پایین نمیاد

میگم خوب منو دوست نداری این چ رفتاریه...میگه 😐خوب آدم وقتی عاشق کسی باشه اذیتش میکنه

😑😑😑

😂اعصاب برا من نزاشته ..مرتیکه ۳۰ سالشه 

😂محمدم برگشته ..اگه دوباره نره صلوات 

مرتیکه گفتی یاد زن عبی افتادم😂😂😂😂

من یه دختر شمالییم😎 که از بچگی یاد گرفتم که برا هدفم بجنگم😎تا بهترین ها سهم من بشه😎 یاد گرفتم به خودم احترام بزارم تا بقیه بهم احترام بزارن😎 رشته ورزشی مورد علاقم تکواندوعه😎 روحیه جنگندگی رو دوست داشتم و دارم😎برا خواسته هام میجنگم تا به دستشون بیارم😎من هدف کمک به شماست اگه حرفی زدم ناراحت شدین از همینجا میگم معذرت میخوام 💫شاید تویی که الان داری این امضا رو میخونی من دیگه زنده نباشم برام از خداوند طلب بخشش کن♥️آقایون اعتراض کردنند چرا اسم همه خمیر دندون ها زنونه؟؟ آخه تا ژاله و نيلو هست تو میای غلام نعنایی بزنی؟؟؟🙄🤪🥴
سلام بچه ی من ۱۰ سالشه و دنبال یه کلاس تابستونی آنلاین و جذاب میگشتم که با یاسان آشنا شدم.
چون نزدیکه تابستونه میخواستم به شما هم کلاس های برنامه نویسی آکادمی یاسان رو پیشنهاد بدم!

چون هم واسه هر نفر یه مربی اختصاصی دارن و هم کلاس هاشون دنباله داره...

2334

مشکل از همسر شماست نه مشهدیا

وقتي از يه نفر ميرنجي، حتي اگه بگي بخشيديش، يه چيزي ته دلت ميمونه. كينه نيست، جاي يه زخمه. يه چيزي كه نميزاره اوضاع مثل قبل بشه. يه چيزي اين وسط از بين رفته و جاي خاليش تا هميشه درد ميكنه يه چيز سنگين مثل "حـُــرمــتـــ"
2336

چه ربطی به مشهدیا داره؟ یعنی شما کل مردم مشهد رو چک کردی؟ والا شوهر منم همینجوریه ولی کیلومترها از مشهد فاصله داره

تو نی نی سایت با نظر هرکی موافق باشی میشی عشق و عزیز و فهمیده ولی خدا نکنه مخالفش باشی اونوقت میشی نفهم و بی ادب و ......! خانمها تبادل نظر یعنی هر کسی نظر خودش رو بنویسه پس لطفا جنبه ی تبادلی داشته باشید.

بابا ادم خر باشه

از بهشتم باشه فرقی نداره

باید فراموشت کنم.چندیست تمرین میکنم.من میتوانم میشود آرام تلقین میکنم.با عکسهای دیگری تا صبح.صحبت میکنم.با آن اتاق خویش را بیهوده تزئیین میکنم.سخت است اما میشود در نقش یک عاقل روم.شب نه دعایت میکنم نه صبح نفرین میکنم.حالم نه اصلا خوب نیست.تا بعد بهتر میشود.فکری برای این دل تنهای غمگین میکنم.من میپذیرم رفته ای و برنمیگردی همین.خود را برای درک این صدبارتحسین میکنم.از جنب و جوش افتاده ام.دیگرنمیگویم به خود وقتی عروسی میکند.آن میکنم این میکنم.هرچه دعا کردم نشد.شاید کسی آمین نگفت حالا تقاضای دلی سرشار از آمین میکنم.نه اسب.نه باران نه مرد تنهایم و این دائمی ست.اسب حقیقت را خودم با این نشان زین میکنم.حالا نه تو مال منی نه خواستی سهمت شوم.این مشکل من بود و هست در عشق گلچین میکنم.کم کم ز یادم میروی این روزگار و رسم اوست.این جمله را با تلخی اش صدبار تضمین میکنم..

اره مث این میمونه که سرپرستی یه پچه سی ساله رو داشته باشی منم دارم یکی 

هرکی لایک کنه فوشش میدم❤️😡هیچ کس لایک نکنه ❤️لایک نکنین عزیزان خانواده ❤️ لایک نکن بدم میاد😡 درخواست دوستی ندین لطفا 

نه ما خیلی قهر نمی‌کنیم و کوتاه و حرف می‌زنیم سرسنگین میشیم قهر کامل نیست 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 

کسی که من دارم باهاش آشنا میشم مشهدیه و اصلا از این اخلاقا نداره 

چه ربطی به محل تولد داره؟ 

اگه اونم قومیتت رو به رفتارات ربط بده خوشت میاد واقعا؟

دختری در من ساز امیدواری مینوازد🧡🧚🏻‍♀️                               ای کاش آدمی وطنش را همچون بنفشه ها میشد با خود ببرد هر کجا که خواست 💜                                                                  🔷 از اون جایی که خیلی‌ها در مورد مهاجرت تحصیلی به ایتالیا از من سوال میپرسین، لطفا سوال‌های مرتبط رو در این تاپیک بنویسین، تا جایی که بتونم پاسخ میدم🌹    تاپیک تحصیل در ایتالیا با دلبر🇮🇹لطفا کلیک کنید