2726

😐همش قهر قهر قهر

😂ّبعضی وقتا میره بالا منبر پایین نمیاد

میگم خوب منو دوست نداری این چ رفتاریه...میگه 😐خوب آدم وقتی عاشق کسی باشه اذیتش میکنه

😑😑😑

😂اعصاب برا من نزاشته ..مرتیکه ۳۰ سالشه 

😂محمدم برگشته ..اگه دوباره نره صلوات 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرتیکه گفتی یاد زن عبی افتادم😂😂😂😂

من یه دختر شمالییم😎 که از بچگی یاد گرفتم که برا هدفم بجنگم😎تا بهترین ها سهم من بشه😎 یاد گرفتم به خودم احترام بزارم تا بقیه بهم احترام بزارن😎 رشته ورزشی مورد علاقم تکواندوعه😎 روحیه جنگندگی رو دوست داشتم و دارم😎برا خواسته هام میجنگم تا به دستشون بیارم😎من هدف کمک به شماست اگه حرفی زدم ناراحت شدین از همینجا میگم معذرت میخوام 💫شاید تویی که الان داری این امضا رو میخونی من دیگه زنده نباشم برام از خداوند طلب بخشش کن♥️آقایون اعتراض کردنند چرا اسم همه خمیر دندون ها زنونه؟؟ آخه تا ژاله و نيلو هست تو میای غلام نعنایی بزنی؟؟؟🙄🤪🥴
2728

چه ربطی به مشهدیا داره؟ یعنی شما کل مردم مشهد رو چک کردی؟ والا شوهر منم همینجوریه ولی کیلومترها از مشهد فاصله داره

من یه مادرم با یه کانال لباس بچه ی خوب تو ایتا   بهم سر بزن حتما  https://eitaa.com/joinchat/4135387430C5fbc11ca9b

اره مث این میمونه که سرپرستی یه پچه سی ساله رو داشته باشی منم دارم یکی 

هرکی لایک کنه فوشش میدم❤️😡هیچ کس لایک نکنه ❤️لایک نکنین عزیزان خانواده ❤️ لایک نکن بدم میاد😡 درخواست دوستی ندین لطفا 
2706