2410
2553

بچه ها ی راه بهتون میگم برا خودم ک همیشه جواب میده اگه برا شما جواب داد ی صلوات مهمونم کنید😍🌱

وقتی جوش میزنید و تازه اس همون روز روش ابلیموی خالص و تازه بزنید و بزارید بمونه میتونید بعد 20 دقیقه بشورید من نمیشورم🌱💗 چند بار این کارو انجام بدید با حتی اگه جوش کوچیک باشه با یه بار تقریبا 70درصد از بین میره😍💗🌱الانم عکس میزارم ک فقط یبار ابلیمو زدم صبح جوش زدم الان اینجوره💜💕

ستاره هابدون تاریکی نمیدرخشن:)🌱✨

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ابلیمو صنعتی؟

من درد خیانت رو کشیدم.دو بیماری لاعلاج دارم.چند آزمون مهم برای مهاجرت.پدد مادرم پیر و مریضند و نمیتونم یه بار اضافی روی دوش اونا بشم.این سایت برای دردل منه.این ها رو برای اینکه کسی بهم ترحم کنه ننوشتم.فقط نوشتم اگر قصد دارید زخم زبان بزنید.طعنه بزنید.مسخره کنید یا تهمت بزنید بدونید دارید به چه کسی آسیب میزنید
2720
اما من شنیدم ک ابلیمو بدتر تحریکش میکنه خدایا چرا هرکی یه چی میگه😑

عزیزم منم خیلی چیزا شنیدم و امتحان کردم و از خیلی چیزام نتیجه ی بدی دیدم 😂💔اما ابلیمو فوق العاده بود😍

ستاره هابدون تاریکی نمیدرخشن:)🌱✨
2714
اره عزیزم 

مرسی همین الان زدم

من درد خیانت رو کشیدم.دو بیماری لاعلاج دارم.چند آزمون مهم برای مهاجرت.پدد مادرم پیر و مریضند و نمیتونم یه بار اضافی روی دوش اونا بشم.این سایت برای دردل منه.این ها رو برای اینکه کسی بهم ترحم کنه ننوشتم.فقط نوشتم اگر قصد دارید زخم زبان بزنید.طعنه بزنید.مسخره کنید یا تهمت بزنید بدونید دارید به چه کسی آسیب میزنید

نمیدونم شاید من پوستم حساسه برا همون

واییی خدا نیار اون روز من ی بار آبلیمو زدم سیاه شد جاش موند 

جمعه که بشه لازانیا میخورم :)                                                                             من هر ساله بی صبرانه منتظر پاییزم زردا و نارنجیا رو با پام هم بزنم ، لباس قشنگارو از تو گنجه دربیارم ، نم بارون بزنه رو صورتم موقع برگشتن از دانشگاه ، هدفون بزارم تو گوشم قدم بزنم پیادرو با خاطراتش بگم گور بابای دنیا و نامردیاش من پاییز را میپرستم 🧡
2706