2737
2734
عنوان

مرکز ناباروری حضرت مریم (س) ساری...

| مشاهده متن کامل بحث + 147905 بازدید | 6754 پست
دوستهای گلم سلام  انشاالله که خدا برای همه ما بهترین رو بخواد ، من امروز آزمایش دادم و الهی ش ...

ای جانم خداروشکر پا قدممم خیلی خیلی سبک بود سبکی افتاد خداروشکر مبارکت باشه مراقب خودت باش

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
عزیزم من به این نتیجه رسیدم خدا بخواد هیچکس و هیچ چیزی جلو داذش نیست. سوره ی حضرت مریم واقعا خیلی بر ...

😊خیلی خوشحالم وقتی میبینیم حتی یکنفر به این موضوع پی میبره و دیگه گریه نمیکنه برای چیزی که اول از همه دست خداست بعد دست پزشک،مطمئن باش حالا که به این درجه از ایمان به خدا رسیدی به خواستت میرسی و اونوقته که اشک شوق میریزی

و افوض امری الی الله..🌸

کارم را به خدا میسپارم🌸

میشه برای مادرشدنم یه صلوات مهمونم کنی؟                         🌹الا بذکر الله تطمئن القلوب🌹
دوستهای گلم سلام  انشاالله که خدا برای همه ما بهترین رو بخواد ، من امروز آزمایش دادم و الهی ش ...

خداروشکر که خداهنوز به بنده هاش امید داره و این مدت فقط جوابهای مثبت میشنویم😍خدا دل همه رو شاد کنه و خبرهای خوشحال کننده بشنویم ان شااله🌸

میشه برای مادرشدنم یه صلوات مهمونم کنی؟                         🌹الا بذکر الله تطمئن القلوب🌹
😊خیلی خوشحالم وقتی میبینیم حتی یکنفر به این موضوع پی میبره و دیگه گریه نمیکنه برای چیزی که اول از ه ...

چقدر مهربون و بی نظیری. ممنون از جملات زیبا و آرامش بخشت عزیز دلم. خیلی خوشحالم دوستای گلی مثل شما دارم. انشالله خدا واسه هممون بخواد عزیز دلم. توکل بر خودش🥰🥰🥰

دعا کنید خدا در رحمتشو به روم باز کنه و مادر بشم♥️🥰
2738
ای جانم خداروشکر پا قدممم خیلی خیلی سبک بود سبکی افتاد خداروشکر مبارکت باشه مراقب خودت باش

ایشاالله همش خیر و خوشی باشه برا همه عزیزم ،بتام ۱۴۸،حالا فردا باید برم دوباره تکرار کنم 

ایشاالله هر چه زودتر برای همه دوستای گلم که مثل من انتظار میکشن این اتفاق بیافته و همه دلمون شاد باش ...

مبارکه عزیزم با آرزوی بهترین ها برایت و حال این لحظه ی شما قسمت همه ما منتظران فرشته سالم و صالح الهی صحیح و سالم بغلش کنی😍😍😍😍

آموخته ام که وقتی ناامید میشوم ، خداوند با تمام عظمتش ناراحت میشود و عاشقانه انتظار میکشد که به رحمتش امیدوار شوم . . . خداوندا، خداوندا !!!قرارم باش و یارم باش ...جهان تاریکی محض است !!!می‌ترسم ،کنارم باش ......لطف خدا شاملم شد خدایا شکرت دخترم 28 دی 94 به دنیا اومد.وزن اولیه 76... وزن الان 71.. وزن هدف اول 70 ..وزن هدف دوم 68 .....5 کیلو کم کردن وزن در عرض 3 ماه فقط با کم خوری همه چی میخورم ولی کم 💪💪💪💪
ایشاالله هر چه زودتر برای همه دوستای گلم که مثل من انتظار میکشن این اتفاق بیافته و همه دلمون شاد باش ...

الهام جان یه چند تا سوال داشتم اینکه هنوز هم باید آمپول آنوکسان به دور ناف و آمپول پروژسترون به عظله پشت و شیاف پروژسترون استفاده کنی و قرصهایی که باید همچنان بخوری چی هستن

به من پارسال گفته بودن وقتی مثبت شد باید همه دارو ها به جز ویتامین دی باید مصرف بشه تا زمان سونوی اول یعنی فقط ویتامین دی رو باید قطع کنم 

میشه بگی چه داروهایی بعد انتقال استفاده کردی ممنون میشم

آموخته ام که وقتی ناامید میشوم ، خداوند با تمام عظمتش ناراحت میشود و عاشقانه انتظار میکشد که به رحمتش امیدوار شوم . . . خداوندا، خداوندا !!!قرارم باش و یارم باش ...جهان تاریکی محض است !!!می‌ترسم ،کنارم باش ......لطف خدا شاملم شد خدایا شکرت دخترم 28 دی 94 به دنیا اومد.وزن اولیه 76... وزن الان 71.. وزن هدف اول 70 ..وزن هدف دوم 68 .....5 کیلو کم کردن وزن در عرض 3 ماه فقط با کم خوری همه چی میخورم ولی کم 💪💪💪💪
چقدر مهربون و بی نظیری. ممنون از جملات زیبا و آرامش بخشت عزیز دلم. خیلی خوشحالم دوستای گلی مثل شما د ...

فدای تو دوست قشنگم،خواهری واسم😍

2706