2737
2734
عنوان

مرکز ناباروری حضرت مریم (س) ساری...

| مشاهده متن کامل بحث + 147903 بازدید | 6754 پست
با وسیله ی معاینه ، دهانه ی واژن رو باز میکنن ، البته خیلی بزرگتر از اون وسیله است. بعدم با یه لوله ...

اه پس زود تموم میشه که خداروشکر اصلا حوصله ام نمیگیره نمیدونم چرا بقول بابام انگار سگ و بزور دارن میبرن شکار حس وحال ندارم رفتم حموم امدم خیلی کسل و بی تفاوته برام انگار میتونم حدس بزنم که چه اتفاقی می افته خدا عاقبت همه رو بخیر کنه تهش دوست داش برامنم بخیر کنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
سلام ب همگی اره امروز انتقال دادم الان هم در حال استراخت مطلق هستم ایشاالله که همه جواب بگیریم 

خب خدا روشکر. کیفیت جنیناتم خوب بوده ، الهی که بگیره.مثل جاریهات خوش شانس ایشالا

اره عزیزم ۴تا جنین بود سه تا عالی یکی متوسط بعدش ضخامت و دیگه نفهمیدم چی گفتن سارا جون بعد انتقال چه ...

هیچی، علامتی نداشتم. فقط خوشحال بودم. 😂😂😂تا روز سوم یا پنجم بود ، کمر درد آروم آروم خودشو نشون داد.

که البته از عوارض پروژسترون و داروهاست

دوستان من یه مدت نبودم

راستش سیکل بعد از انتقال پریودم به تاخیر  افتاد بعداز ۵روز دوتاپروژسترون زدم دیروز بعداز۱۴روز  یه لک دیدم هنوز هم درهمون مرحله لک مونده تا حالا😁😁

روز۱۱ بعداز امپول رفتم مرکز سونو کرد گفت اماده ریختن ولی ۴روزگذشته هنو فقط لک دیدم خیلی کم

ویزیت که شدم دو سری برام ال دی  و بعدش استرادیول نوشت و ماه سوم که میشه اردیبهشت بایدروز۹ سیکل برم برا سونو

2706