2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

۴ سالم بود که مامان و بابام جدا شدن

الان ۲۹ سالمه و زندگیم خوبه شکر خدا

اما خوشحال نیستم همش میگم اگه مامانم بود اگه اینجوری بود.....

(کارآموز وکالت هستم)❤🌱اصلا وکیل هم که شوم،مدام پله های دادگاه را بالا و پایین روم،حق آن را از اين و حضانت آن را از دیگری هم که بگیرم باز هم دلتنگ دم کردن چای در خانه ی توام و حق همه در مشت من و حق من در مشت دیگری ست💔(امروز ۲۱ شهریور ۴۰۲ و من به یکی از اهدافم که قبولی تو آزمون وکالت بود رسیدم،الهی شکرت،ممنونم خدا جونم🙏🥲❤)
خدارو شکر اما من میدونم مجبور میشم خودمو بکشم🥲😔😭

این حرف نزن

بزرگ فکرکن منطقی باش

حتما به جایی رسیدن که نمیشه ادامه بدن و موندن شما بچه ها کنار یکیشون به نفع خودتونه وقتی پیش هردوشون زیر ی سقف آرامش نداشته باشید...‌و در آخر آدم ها حق انتخاب دارن

وقتی با خودم کلنجار میرم آخرش به این نتیجه میرسم که مادرم انتخابش من نبودم اونم حق زندگی داشته‌‌‌‌‌...صبر داشته باش عزیزم خودکشی کردن تو هیچی درست نمیکنه

(کارآموز وکالت هستم)❤🌱اصلا وکیل هم که شوم،مدام پله های دادگاه را بالا و پایین روم،حق آن را از اين و حضانت آن را از دیگری هم که بگیرم باز هم دلتنگ دم کردن چای در خانه ی توام و حق همه در مشت من و حق من در مشت دیگری ست💔(امروز ۲۱ شهریور ۴۰۲ و من به یکی از اهدافم که قبولی تو آزمون وکالت بود رسیدم،الهی شکرت،ممنونم خدا جونم🙏🥲❤)