2726
آفرین .خیلی کار خوبی کردی‌اولش شاید برات یکم سخت باشه ولی بمرور راحت تر میشی😉

سختیش تموم شده خداروشکر . راه افتاده دیگه 

دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...       
ممنون ما خوبیم بچه های تو چطورن؟

فدات شم ما هم خوبیم .

کیان و کارین بیشتر از قبل  باهم بازی میکنن 😍 کارین میشینه تو ماشینش و کیان دور خونه هُلش میده ... 

ثمین چطوره چیکار میکنه😍

دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم  دخترم  نزدیک  ب  ۲ سالشه  و  پسرمم  ۳ سال و ۲ ماهشه۰  در طول روز  همش با هم  بازی میکنن  و البته  ناگفته  نماند ک ۲ تا  بچه  پشت سر هم  سختیا  خودشم  داره۰  دخترمم  یک ماهه از پوشک گرفتم و شیرم ک  خیلی وقته  ترکش دادم  و حتی شیر گاو  هم  نمیدم 

فدات شم ما هم خوبیم . کیان و کارین بیشتر از قبل  باهم بازی میکنن 😍 کارین میشینه تو ماشینش و ک ...

ما که بیشتر صبح ها یاسین مدرسه اس ثمین واسه خودش اروم مامان بازی میکنه یا نقاشی میکنه عصرا شاید یکم با هم توپ بازی و خونه سازی بکنن .در کل فک میکنم بچه هایی که سن شون بیشتر بهم نزدیکه بیشتر همبازی ان

خدا گويد:تو اي زيباتر از خورشيد زيبايم تو اي والاترين مهمان دنيايم بدان آغوش من باز است، شروع كن! يك قدم با تو، تمام گامهاي مانده اش با من..🌹