2410
2553
عنوان

بچه شیر دادن تو جمع ؟! نظر شما چیه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 13410 بازدید | 48 پست
من که واسه توی مطب و بیرون شیر میدوشیدم داخل شیشه میکردم
ای قوم به حج رفته کجائید کجائید....معشوق همینجاست بیائید بیائید معشوق تو همسایه و دیوار به دیوار ...در بادیه سرگشته شما در چه هوائید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم خیلی با این قضیه مشکل داشتم . واقعا نمیتونستم تصور کنم جلوی کسی شیر بدم حتی مامان خودم. دیگه شیشه دادم به دخترم.

اگر عقایدتون با عقل و علم و تجربه جور درنمیاد اشکال از عقایدتون هست نه این موارد!!

2720
بابا اینقدام چندش اور نیس هرچند با اصل دیده شدن سینه مخالفم اما بنظرم مردا براشون سینه پر شیر یه زنو دیدن لذت بخش نییییی
وقتی میخوام به شوهرم و زندگیم گیر بدم میام یه چرخی تو نینی سایت میزنم،قشنگگگگ افسرده میشم بعدش مثل بچه آدم سرمو میندازم پایین و به آغوش گرم زندگی برمیگردم!😓😈😂✋
2714
من خیلی مراعات میکردم اما مشکلی نداشتم و هرگز به خاطر نگاه دیگران بچه م از حق طبیعیش که خردن شیر مادرش بد محروم نکردم.
اما واقعیت مامان بابای خودم عاشق شیر خوردن دخملم بودن انگار اشک تو جشاشون میومد!!!!!!!!!!
همش دنبال من بودن!!!!!!!!!
میدونستم که به من نگاه نمی کنن به دخملم زل میزدن!!!!!!!!!!1
چون دخملم تنها نوه شونه بارش هرکاری میکنن همه چیز دخملمو دوست دارن!!!!!!!
((مزاحمان جنسی ماسک زشتی برچهره ندارند. آنها زرهی از اعتماد بر تن دارند)). به کودکان اموزش درست بدهیم.http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=639547&PageNumber=2
من میرفتم یه اتاق دیگه

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
مینا اگر اومدی میشه بییا اینجا لطفا خیلی واجبه ممنون

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=739353&postID=30009564#30009564
گومبولیه من اومدی از دله مامانی بیرون....میخورمتااااااااااااااا ...هووووووووووووووم
چقدر یه آدم می تونه بی شعور و بی فرهنگ باشه که بشینه سینه یه مادر که بچش گرسنه است و دیگه هیچکی و نمیشناسه نگاه کنه
در ضمن هیچ آدم عاقلی توی جمع مختلط سینه هاش رو بیررون نمیندازه
حالا توی جمع زنونه شاید یکم آزادتر بود
2706