1147
648
عنوان

بچه شیر دادن تو جمع ؟! نظر شما چیه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6929 بازدید | 46 پست

دریافت تسهیلات ارزان قیمت‌‌ - یک روزه و بدون ضامن!!

بدون ضامن و یک روزه وام بگیرید!!

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

وای من یه بار توی خیابون دیدم خانومه اول کامل انداخت بیرون بچه شو کشید جلو شیرش بده. واقعا چندش آور بود
ای قوم به حج رفته کجائید کجائید....معشوق همینجاست بیائید بیائید معشوق تو همسایه و دیوار به دیوار ...در بادیه سرگشته شما در چه هوائید
1158
واااااای..خیلی سخته ..حتی تو خانما!!!کلا حالتش رو دوست ندارم کلا مونده ام خودم می خوام چی کار کنم بعدا
تعلیم خصوصی فرزندان نابینا، کم بینا ، معلول توسط معلم مجرب و بازنشسته استان مازندران...اولین جلسه رایگان...برای اطلاعات بیشتر ایمیل بزنید
خیلی زشته حتی جلوی یک خانوم .ولی کسیکه تجربه شو داره ممیدونه که چقدر سخته رعایت این چیزها .بنابراین عده ای نمیخوان این سختی را به خودشون بدن و خودشونو راحت میکنن.
به رغم تمام فاصله ها بیـــــا/برایت شکوفه ی سیبی کنار گذاشته ام...
من دیگه حرفه ای شده بودم تو دوران شیردهی... همه جا هم شیر میدادم... با شال...

فقط یه نکته برام جالب بود این مساله برای آقایون بسیار جذابه!! تو مطب دکتر تو رستوران ... چهار چشمی زل میزنن به ادم شاید چیزی ببینن!

من خودم هم به دیگران که شیر میدن نگاه نمیکنم تا راحت باشن...

دیگه یه شال رو شونه هم انداختن دردسری نداره
من جلوی خانوما مشکلی ندارم البته نمیندازم سینه رو بیرون یکم میپوشنم ولی پیش مردای محرم ( مثه بابا و داداش و و..) شیرنمیدم میرم تو یه اتاق دیگه یا یه طوری میشینم که روبه روشون نباشم
جلوی مرد نامحرم مثه برادرشوهر که خاک بر سرم حتی اسمشم نمیارم که بگم من میرم شیر بدم به بچه
از روزی که مادر شدم دیگه نتونستم بدون شرمندگی به چهره مادرم نگاه کنم ...
1125
من که واسه توی مطب و بیرون شیر میدوشیدم داخل شیشه میکردم
ای قوم به حج رفته کجائید کجائید....معشوق همینجاست بیائید بیائید معشوق تو همسایه و دیوار به دیوار ...در بادیه سرگشته شما در چه هوائید
منم خیلی با این قضیه مشکل داشتم . واقعا نمیتونستم تصور کنم جلوی کسی شیر بدم حتی مامان خودم. دیگه شیشه دادم به دخترم.

اگر عقایدتون با عقل و علم و تجربه جور درنمیاد اشکال از عقایدتون هست نه این موارد!!

1103
1170