2410
2716
عنوان

بچه شیر دادن تو جمع ؟! نظر شما چیه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 13394 بازدید | 48 پست
خانواده ی همسر من هم بی نهایت تو این قضیه راحتن
ولی من خودم احتمال میدم اگه نی نی دار شم خودم روم نشه جلو بابام و داداشام!
ولی خب من اکثرا زنداداشامو آبجیام خیلی قشنگ میپوشونن که اصلا مشخص نیستش
و معمولاپشتشونو میکنن یا یه جوری که مشخص نباشه
ولی خب اگه اتاق یا جای دنج باشه بری اونجا بهتره
✔ گآهـــے خیآلـ میکـُنَم روی دَستــِ خُدا مآنده اَم . .. خَسته اش کرَده اَم خودَش هَم نمـــے دانـَد بآ مَن چه کُند . . . !
کلا جالبه . تو روستاها با اینکه خیلی سنتی و بسته هستن . تو یه سری مسائل خیلی راحتن . بچه کوچیکشون هم خیلی چیزا می دونن . آدم خوشش نمیاد.
فروشگاه احساس خوب شیراز ...30 متری سینما سعدی...جنب بانک کشاورزی از صفحه اینستاگرام ما دیدن کنید ؛ feelgood.Ir feel.wood

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
منم نمیذارم معلوم باشه ولی جلوی بابا و داداشم برام مهم نیییی... برادر شوهرامم زیاد مهم نییییی
وقتی میخوام به شوهرم و زندگیم گیر بدم میام یه چرخی تو نینی سایت میزنم،قشنگگگگ افسرده میشم بعدش مثل بچه آدم سرمو میندازم پایین و به آغوش گرم زندگی برمیگردم!😓😈😂✋
2714
وای من یه بار توی خیابون دیدم خانومه اول کامل انداخت بیرون بچه شو کشید جلو شیرش بده. واقعا چندش آور بود
ای قوم به حج رفته کجائید کجائید....معشوق همینجاست بیائید بیائید معشوق تو همسایه و دیوار به دیوار ...در بادیه سرگشته شما در چه هوائید
خیلی زشته حتی جلوی یک خانوم .ولی کسیکه تجربه شو داره ممیدونه که چقدر سخته رعایت این چیزها .بنابراین عده ای نمیخوان این سختی را به خودشون بدن و خودشونو راحت میکنن.
به رغم تمام فاصله ها بیـــــا/برایت شکوفه ی سیبی کنار گذاشته ام...
من دیگه حرفه ای شده بودم تو دوران شیردهی... همه جا هم شیر میدادم... با شال...

فقط یه نکته برام جالب بود این مساله برای آقایون بسیار جذابه!! تو مطب دکتر تو رستوران ... چهار چشمی زل میزنن به ادم شاید چیزی ببینن!

من خودم هم به دیگران که شیر میدن نگاه نمیکنم تا راحت باشن...

دیگه یه شال رو شونه هم انداختن دردسری نداره
من جلوی خانوما مشکلی ندارم البته نمیندازم سینه رو بیرون یکم میپوشنم ولی پیش مردای محرم ( مثه بابا و داداش و و..) شیرنمیدم میرم تو یه اتاق دیگه یا یه طوری میشینم که روبه روشون نباشم
جلوی مرد نامحرم مثه برادرشوهر که خاک بر سرم حتی اسمشم نمیارم که بگم من میرم شیر بدم به بچه
از روزی که مادر شدم دیگه نتونستم بدون شرمندگی به چهره مادرم نگاه کنم ...
2706