2737
2734
عنوان

از دیشب نخوابیدم=/

392 بازدید | 24 پست

نمیتونم بخوابم و امروز مهمونی داریم هرچی عمو خاله عمه دایی هست دعوت کردیم همشون هم قراره بیان تا ساعت 12، 60 نفر میان خونمون نمیتونستم بخوابم باید تا ساعت 5 عصر تحمل کنم ولی سرگیجه دارم چجوری از بین ببرمش=/ بع مامانم بگم میکشتم 

Stay Way From this Acc.

وای منم اگه شبا بیدار بمونم روز بعد سرگیجه ی وحشتناک میگیرم، چرا نخوابیدی؟ 

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای منم اگه شبا بیدار بمونم روز بعد سرگیجه ی وحشتناک میگیرم، چرا نخوابیدی؟ 

روزای امتحانان منم به خاطر امتحانا از ساعت 10 شب تا 6 صبح میشینم فقط درس میخونم همرو فعلا 20 شدم در انتظارم بقیه رو هم بیست کنم 

Stay Way From this Acc.
2731
روزای امتحانان منم به خاطر امتحانا از ساعت 10 شب تا 6 صبح میشینم فقط درس میخونم همرو فعلا 20 شدم در ...

خب چند روز تعطیلی هست دیشب می‌خوابیدی حداقل. صبح زود بیدار میشدی، منم شب های امتحان بیدار میمونم ولی حتما باید یکی دو ساعت بخوابم وگرنه دیوانه میشم در طول روز

موفق باشی، الانم یک ساعتی بخواب 

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷
2738

عجب؟ 

چه حرمتی برا بابات قائلی 

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔
خب چون تو روزای امتحان عادت کردم دیشب نتونستم بخوابم

الان یک ساعت بخواب تا 11

عزیزم روز ازت گرفتن شب درس میخونی 🙄🙄🙄🙄🙄

خیلی فعالیت دارم تو روزا 

مامانم حاملس الان برای آشپزی عمم و خالم هستن 

منم باید بابامو مامانمو داداشمو به کاراشون رسیدگی کنم و نصف روزو خوابم 

Stay Way From this Acc.
2706